Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hétben járok. Ki van úgy,...

26. hétben járok. Ki van úgy, hogy úgyérzi, túlérzékeny?

Figyelt kérdés
Mostanában vettem magamon észre,hogy túlreagálok mindent.Ma is .A fiam nem írta le a leckét jol mire hazaértem a munkábol.Azonnal a plafonon voltam,és mindjárt az jut az eszembe,ha meglesz a kicsi akkor hogyfogok tudni minden után nézni,lesz e rá idom és erre bepánikolok.10 éves a fiam és mindent amit csinál,utána kell nézni,mert mindig elfelejt vmit,vagy rosszul ír le.és minden nap ez megy.Ha belegondolok ,hogy hamarosan már ketto után fog kellenem így nézni,beparázok,hogy hogy fogom idegekkel bírni.
2009. máj. 27. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! hasonló helyzetben vagyok, csak nekem lányok, még van egy hét és fél éves is. én is érzékeny vagyok, de a gyerekek iskolai f..szságai sajna terhesség nélkül is elég hamar bepörgetnek, én is néha elgondolkozok milyen lesz hárommal ez a szitu, dehát ,csak menni fog, másnak is megy, bízzunk ebben!
2009. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!