Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok, és ma...

16 hetes terhes vagyok, és ma mondta egy ismerősöm, hogy létezik olyan, hogy várandóssági segély, amit a betöltött 20. héttől lehet kapni, tudtok valamit erről?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal egyedül adókedvezmény vehető igénybe a terhesség x hete után...

A többi támogatás szülés után jár.

2008. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Családi adókedvezményről tudok, itt megnézheted:


[link]


A "Jó tudnod" résznél.

2008. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A magzat 90 napos korától járt anno adókedvezmény, de ezt beépítették a családi pótlékba.
2008. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fleto megszüntette az adókedvezményt!
2008. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezném , hogy ez az adókedvezmény amiről írtatok ez bérfüggő ? , illetve ezt automatikusan adjék vagy külön igényeni kell? Csak mert nekem ez a 9000Ft sem jár.
2008. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az adókedvezmény csak a harmadik gyerek után jár.

Sajnos a Gyurcsány kormány ezt a lehetőséget is elvette töllünk babásoktól, mert régen már az első babuci után is járt, már a terhesség alatti időben is, de ez ma már nem létezik

2008. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én i súgy tudom, hogy a terhesség alatt már semmi nem jár. Majd a szülés után...
2008. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!