Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A görögszénamag káros hatással...

A görögszénamag káros hatással van azokra a nőknek akik nem várnak babát?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a tejelválasztásban van nagy szerepe, de én nem vagyok várandós, csak a mellemet szeretném növelni vele. Káros lehet így? Köszi szépen!
2012. jan. 20. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem fog tőle nőni a melled.
2012. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 emberrel beszéltem aki állítja, hogy az miatt nőtt 3 cm-t a melle, mert ezt szedte. (látható az eredmény is, vagy letagadják ha mástól nőtt...)
2012. jan. 20. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ooookéj, akkor nőni fog, abbahagyod, kiürül a fitoösztrogén, és x idő múlva összeesik. Nem a mellett növeli, hanem a mirigyállományt. Plusz bekevarja a prolaktin szinted, amit később bánni fogsz. Nem véletlen szoptatáshoz ajánlják leginkább, és nem véletlen nem hajlandó az OGYI mellnövelő szerként bejegyezni.
2012. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na, erre voltam kíváncsi! Köszönöm!
2012. jan. 20. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

és megnyúlik a bőröd, és olyan lesz mint egy dohányzacskó!

ha abbahagyod! szerintem nem éri meg!

2012. jan. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Most már okosabb lettem!:)
2012. jan. 21. 08:36
 7/7 anonim válasza:
69%
nem esik össze ha tornàzol közben a neten talàlhatsz egy pàr "mellfeszesitö" tornàt ha azt rendszeresen csinàlod akkor nem fognak összeesni
2012. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!