Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a széles csípőjű...

Igaz, hogy a széles csípőjű nőknek tilos futni?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindig ezzel jön, hogy ő ezért nem sportol, szerintem kamu, de inkább megkérdezem itt.
2011. ápr. 30. 21:33
 1/4 anonim válasza:
A barátnőd lusta fölemelni a p.icsáját, azért nem fut.
2011. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok hülyeséget hallotam már, de ilyet még nem.


Futni csak azoknak nem ajánlott, akiknek kimondottan sok túlsúlya van, mert nagyon megterheli az izületeket, illetve, ha valakinek izületi kopása van.


Akinek viszont széles a csipöje (feltéve, hogy nem extrém kövér), az nyugodtan futhat. Ezzel takarózni inge nagyfokú lustaságra mutat.

2011. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

De 1000 más sportot csinálhatna,uh simán lusta lehet.

Ahhoz meg,hogy a futás gondot okozzon széles csípővel rengeteget kellene futnia.A heti 3-4x fél óra nem tétel.

2011. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam, nekem is széles a csípőm, de futó- és atlétikaversenyeket is nyertem.

És itt amit linkeltek, a profi futásról van szó, tehát a barátnőd nyugodtan elmehetne futni, gondolom nem élsportoló szeretne lenni.

2011. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!