Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is korán kellett...

Másnak is korán kellett belgyógyászatra mennie?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a 12-ik hetet és 26-án megyen a12hetes uh-ra,vérvételre. De ezekkel a beutalókkal együtt a védőnőm már ide adta a belgyógyos beutalót is. Azt mondta,hogy már ilyen korán elküldik a kismamákat. De miért? Tudja valaki? Köszönöm.

2012. jan. 21. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én október 12-én teszteltem pozitívat, október 25-én mér kész volt a vérvétel. Teljes vérkép, ellenanyag szűrés, vérbaj, vércsoport meghatározás és vizelet vizsgálat. Ez mind kell a védőnőnek. A 12 hetes UH után van másik vérvétel is amit ajánlanak, ez az ún. kombinált teszt, ezzel kiszűrik a downkórt és a rendellenességet. Én megcsináltattam 9000 Ft volt. Most kaptam meg a 16 hetes AFP-m ami tökéletes lett. A védőnőm a 18. héten megint kért teljes vérkép és vizelet vizsgálatot, most vasat néz, májfunkciókat. Én hétfőn megyek a 18 hetes genetikai UH-ra és utána megyek a belgyógyászatra vérvételre. Úgyhogy nincs korán és még mennyi lesz...
2012. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hétfőn kezdem a 12. hetet és már voltam belgyógyászaton. Sokat nem csináltak, csak egy ekg-t, az meg sosincs korán - egy egészséges szív simán végigviszi a terhességet, de ha látnak bármi apró eltérést, akkor fokozottan figyelnek. Ennyi.
2012. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok de még nem küldtek belgyógyászatra.
2012. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.Én 2x szültem,mindkét esetben már a 9-10.. hét környékén túl voltam mindenen(vérvétel,vizeletvizsgálat,ekg,belgyógyászat,fogorvos).És azért kell ezt végigjárni,hogy "biztosak" legyenek abban,hogy minden rendben,egészséges vagy.
2012. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam 26hetesen a barátnőmmel együtt aki 16hetes volt. Az ő háziorvosa azt mondta menjen akkor az enyém meg azt hogy félidőn túl kell menni. Az első lányommal pedig kb.32hetesen voltam. :)
2012. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Győrben lakom itt nem küldtek külön belgyógyászhoz hanem a házi orvonál kellett megcsináltatni a belgyógyos vizsgálatot, ekg, stb, de nekem már a 12.hét előtt megcsinálta.
2012. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk a 12. hét előtt kell megcsináltatnbi.
2012. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!