Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orrvérzés! Mitöl lehet?...

Orrvérzés! Mitöl lehet? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete vérzik az orrom mikor kifújom. És közben majd szétszakad a fejem. Volt valakinek hasonló?
2012. jan. 21. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Több a vér a szervezetben és ezért a nyálkahártya vérbő. Nekem 20 hetesen elmúlt. Aztán kiderült hogy várszegény lettem. Most szedem a vasat és azóta megint vérzik ha fújom.
2012. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam. Vérszegény nem pedig várszegény. :)
2012. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is vérzett. minden reggel meg este. aztán szülés után nem jelentkezett többet.
2012. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaj épp tegnap kezdtem tanácsok után járni ezügyben... azt mondják a módja a helyzet jobbításának a gyenge ér beforrasztása.

Férjem szerint spriccelt az orromból a vér tegnap kora reggel, én csak éreztem, hogy folyik át zsebkendőn és le a kezemen, szegény még munkába sem akart menni, hogy nehogy délelőtt valami bajom essen egy esetleges újabb adag vérzésnél. De azt hiszem, elfolyt annyi vérem tegnap, hogy most egy ideig nem lesz ilyen bajom...

27 hkm.

2012. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vérzik. Első alkalommal szó szerint folyt a vér az orromból. Pont moziban voltunk, tök sötét volt és csak azt hittem az orrom folyik, aztán megéreztem a vérszagot...megijedtem, mert sosem voltam orrvérzős, de anyu megnyugtatott, hogy terhesen még a hajszálerek is bőven vannak vérrel telve. Utána néztem és tényleg így van, kismamáknál gyakori az fogínyvérzés is. Annyira már nem szokott vérezni, de orrfújásoknál azóta is rendszeresen tapasztalom. 17+2hkm
2012. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak orrfújásnál vérzik, pedig nem száraz a levegő a lakásba, viszont magas a vérnyomásom és ezért.
2012. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordul néha, én az előző válaszokhoz annyit tennék még hozzá, hogy okozhatja vérnyomásprobléma is, ezért mindenképpen érdemes lenne meghatározott időnként vérnyomást mérni, esetleg vérnyomásnaplót vezetni, mert ha eltérés van, akkor arról jó, ha tud a védőnőd és a nőgyógyászod is.
2012. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 vagyok: ahogy végeztem az orrvérzéssel, vérnyomást mértem, és 120|70 volt. Nálam nem magas vérnyomás okozta!
2012. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mértem vérnyomást és nem volt magas, mert én is egyből arra gondoltam. Akkor megbarátkozom vele, azért furcsa mert az első terhességemmel nem volt ilyen gond.
2012. jan. 21. 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vérzett, a védőnő szerint c-vitamin hiány miatt.
2012. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!