Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Palástfű és cickafarkfű tea...

Palástfű és cickafarkfű tea keverékét lehet inni vetélés után?

Figyelt kérdés

3 hónapja vetéltem el, 5 hónapos terhesen. A doki azt mondta, most már próbálkozhatunk újra. Van itthon teám, de még régebben összekevertem a kettőt, mert valahol úgy olvastam, hogy így kell inni. Most viszont nem merem inni, mert itt azt írtátok, egyiket pé előtt kell, a másikat pé után fogyasztani. Ha vegyesen iszom, az nem jó?

Köszönöm a segítséget, nagyon szeretnék kisbabát. A kisfiam elvesztése nagyon megviselt.


2009. máj. 28. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én úgy tudom, hogy a cickafark teát a ciklus első felében kell inni, mert valóban okozhat vetélést. Én csak a palástfű teát ittam, de nekem az is segített. Sajnos az első terhessége nekem is megszakadt 7 hetesen, akkort nem ittam semmit, de három hónapjára rá megfogant a kisbabónk, ekkor már ittam a palástfüvet egészen a 10. hétig. Lassan már a 14. hétnél járok és szerintem nekem sokat segített!

Sok sikert neked is a továbbiakban!

2009. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ketteske ***** válasza:
Szia! Én 6 és fél hónaposan vesztettem el a kisfiamat 2 hónapja, és én is iszom a teákat, de én külön-külön. Először ittam a cickafarkat, most meg a palástfüvet. Közben szedek supradyn-t, utána meg váltok méhpempőre. Ha ezekkel végeztem, akkor a folsavat kezdem el szedni. Remélem ezek valamelyike segít. Sok szerencsét neked is!
2009. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia,

Bocs, hogy csak most tudok válaszolni utolsó válaszíró! Azt hiszem, én maximálisan együtt tudok érezni veled. Ennél borzalmasabb kevés dolog van az életben. Ha nem terhellek vele, meg tudnád írni nálatok mi volt a gond? Nálunk nem a babával, hanem velem adódtak problémák. Én vakbélgyulladást kaptam 18 hetesen, ami perforált. utána még négy hétig minden rendben volt, de annyira legyengültem a gyulladás miatt, hogy az E. Coli baktérium megtámadta a magzatvizet, meg a babát, és 21 hetesen elfolyt a magzatvizem. És akkor már te is tudod, hogy mi következett. Részvétem, rettentően sajnállak benneteket. Nektek az első baba volt? Mert nekünk igen. Minden jót, és szívből kivánom, hogy visszakapd a kisfiadat. Remélem mindketten visszakapjuk...

2009. jún. 2. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!