Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes Kismama vagyok kb 1...

28 hetes Kismama vagyok kb 1 hete nem érzem a méhösszehúzódásokat (keményedést), elötte napi 5-8x előfordult, igaz el kezdtem szedni a magne b 6-ot, de csak napi 1-2 szemet veszek be. (Napi 3x2-t ajánlanak felnőtteknek). Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak örülj neki, hogy nincsenek méhsszehúzódásaid. Kicsit korai lenne még. A magneB6 pedig eléggé hatékony, még akkor is, ha kis adagban szeded. Valószínűleg az segített.

Ha a babócádat úgy érzed, rendben van, mozog rendesen, szerintem nincs miért aggódnod.

További szép babavárást!

25 hetes kismama

2008. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényeg, hogy megszűnjenek a keményedések, szóval a legjobb úton haladsz ;)
2008. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És még annyi (én írtam az előzőt), hogy 36 hetesen fokozatosan hagyd majd abba a magnéziumot, mert akkor már nem kell visszatartani a szülés megindulását :)
2008. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó neked,sokunknak pont ez a baja,hogy félünk a sok összehúzódástól,én pl most Panangint is kaptam,24 hetes vagyok,szval nyugalom,neked nincs miért aggódnod.Boldog babavárást!
2008. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, csajok.

Nektek is boldog babavárást.

2008. ápr. 3. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!