Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Afp szűrésen mi számít jó...

Afp szűrésen mi számít jó eredménynek? Meddig normális?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem válaszolok de erre én is kíváncsi lennék, mert jövőhét szerdán megyek én is Afp-re.
2011. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy hol vizsgálják a vért.Minden intézménynek megvannak a maga paraméterei.Amikor megkapod az eredményedet fogják közölni,hogy mettől-meddig jó.Nekem pl.0,4-2,5 MOM volt a referenciatartomány és mivel 1,02 lett az eredményem,ez egy jó középértéknek számít.A gond csak azzal volt,hogy majdnem 1 hónap múlva kaptam meg az eredmény és már kellett volna a genetikai UH-hoz.
2011. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem az AFP-m 49.37 lett, a MoM 1.54, a korrigált MoM 1,88. Beszéltem a védőnőmmel azt mondta tökéletes értékek. Csak érdekel, hogy meddig számít jónak.
2011. okt. 28. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ám és mi van akkor, ha nem kapod meg az eredményt a genetikai UH-ig?
2011. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem 3 nap után megjött az eredmény hála ég.

A genetikai UH a 18-20 hét között kell megejteni, tehát ha 16 hetesen elmész, akkor majdnem 4 hét van még arra, hogy megérkezzen.

2011. okt. 28. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy 0.7-2.5között a jó az értéke,

nekem 0.96lett most harmadjára és a doki azt mondta rá, hogy nagyon rossz eredmény!!! Nem tudom miért, keresetem is másik dokit, aki szerint már tökéletes volt.

Előző két gyerekkel 0.78, valamint 1.29lett.

A 0.78-as eredmény is jónak számított, sehova sem küldtek vele. (végülis határértéken belüli érték volt)

2011. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!