Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnő vagy a nőgyógyász...

Védőnő vagy a nőgyógyász szavára adtok inkább?

Figyelt kérdés
Nekem már volt pár fura dolog,és én a védőnőnek inkább adok a szavára,de a férjem állandóan azt kérdezgeti,hogy a védőnő a nőgyógyász.Nem,de a védőnőm is ad mindenhova beutalót,ugyanazt mondja mint a nőgyógyász,és persze vele közvetlenebb a kapcsolatom.Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?
2012. jan. 23. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász. Akárhogyan gondolkozom, nem tudok olyan helyzetet elképzelni, amikor a védőnőnek jobban hinnék, mint a nőgyógyásznak.
2012. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen a nőgyógyászomnak!
2012. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetes hogy a nőgyógyász.

A védőnő nagyon fiatal azt se tudja mi fán terem a terhesség, egyszer csinált egy szoptatási tanácsadó órát, páran elmentünk és egy laptopon lejátszott az Aktívnak valami régi adását amiről épp a szoptatásról volt szó. Egy két celeb elmondott pár mondatos és ennyi volt.


Cukorterhelésre kellett mennem és a védőnő előtte napokba volt itt mondta, hogy reggel igyak meg egy pohár tejet és egyek zsömlét, én így is tettem az orvos meg majd fejre állt mikor mondtam neki, hogy a védőnő mondta, hogy így jöjjek vérvételre.


Jah és elég sokszor mondta, hogy ha van valami kérdésem akkor nézzek utána interneten.


Tökéletes védőnőnk van.

2012. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen a nőgyógyász szavára adtam inkább.

Az én védőnőm nem ad beutalókat, és sokszor beszélt már furcsákat.

Mióta megszületett a lányom, azóta pedig a gyerekdoki szavára adok inkább.

2012. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a nőgyógyász szavára adtam inkább. A védőnő közölte, hogy 3-4 hónaposan adhatok a babámnak szilvát. Azóta őt meg sem hallgatom. Mióta babám van, gyerekdoki!
2012. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Atroposz ***** válasza:
Mindkettő szavára adok, ami védőnőnk már régen a szakmájában dolgozik ,érti a dolgát plusz mindig tőle kaptam a beutalókat.
2012. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a védönöhöz csak azért járok mert muszály!!!!

Nem adok a szavára mert van mikor össze vissza beszél. Adoktornömet szeretem nagyon olyan mintha ezer éve ismerne mivel ugy viselkedik!!! Olyan orvost kell választani akiban megbizol!!!!!!!! :-)

2012. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyász.

A védőnőm egy aranyos, most végzett, lelkes, cserfes kislány, de tapasztalata nulla.

2012. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi kérdésekben kizárólag a nőgyógyászom, ha meg egyéb például fürdetéssel, vagy hasonló dologgal, praktikával kapcsolatos kérdésem van, akkor meghallgatom a védőnőt is, aztán anyukámat is, nővéremet is.

De volt hogy egyikőjük szavára sem adtam, kizárólag az anyai megérzésemre. Természetesen bejött.

2012. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A dokira kéne inkább, de az én dokimmal nem nagyon van idő beszélgetni, mindig rohan, ezért aztán a védőnőnek teszem fel a kérdéseimet.

Nekem szerencsém van, a védőnőm tapasztalt értelmes hozzáértő nő, nem beszél hülyeségeket, ha valamit meg nem tud, akkor mondja, hogy ezt inkább az orvostól kérdezzem meg.

De láttam már én is olyan védőnőt, hogy alig bírtam visszatartani a röhögést, akkora ökörségeket mondott, szóval nem mindegyikre érdemes hallgatni.

2012. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!