Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes a pocaklakóm, de jó...

28 hetes a pocaklakóm, de jó ideje 1 héttel előrébb van az adatai alapján. Írassam át a dokival a kiskönyvbe, vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Nekem azért nem lenne mindegy mert mindig túlhordás volt a családban mindenkinél, az 1. gyerekemnél is nálam és így még tovább rizikóztatnák a gyerek egészségét a bürokrácia miatt (ha úgy indítanák).Az a hét számítana anyagilag is a gyes-nem gyes miatt.
2012. jan. 23. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a dokival aztán vagy átírja vagy nem
2012. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok... egyébként lányom az első pillanattól 1 héttel kisebb volt és a 26. héten átírta a szülés dátumát az elejétől megfelelő időnek.

Most a második baba szintén kisebb volt...3szor voltam uh-n a 12.hétig és tartotta azt így annak megfelelően mentem 12 hetes uh-ra amikor is simán bepótolt mindent és 13 hetesnek volt megfelelő...ennek ellenére,hogy még is a mensi dátumos lett a jó átírta egy héttel későbbre a doki a szülés időpontját...AFP-re a későbbi doki által átírt időpont alapján mentem 15 hét 6.napon,azt írták az eredménynél,hogy a terhesség kora a vérvétel napján 17 hét 1 nap......18 hetes uh-ra 17.hét 5. napon mentem és 19 hetesnek megfelelők a méretek....most majd azért dumálok a dokival,hogy lehet tényleg a mensis szülés időpontját kellene nézni és nem az egy héttel későbbit amit ő írt....Mondjuk végül is úgy mind1 mert ha nem lesz átírva akkor is tisztába vagyok vele,hogy nagyobb és a 38. héttől már amúgy is készültségbe állnak majd a nagymamák éjjel nappal.

2012. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a méretek alapján mindig 2héttel volt nagyobb a koránál. Erre 2hét túlhordással született, és nem indították. Az uh gépek annyit tévedhetnek, de kérdezd meg a dokid, h át kell e írnia, aztán majd eldönti, h mit csináljon. :-)
2012. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!