Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vlt aki olyan erősen érezte...

Vlt aki olyan erősen érezte hogy mondjuk lánya lesz hogy el se akarta hinni mikor fiút mondtak?

Figyelt kérdés
Máskor is éreztem már meg dolgokat és a 2 csíkos teszttől kezdve úgy érzem kislányt várok, de tegnap voltunk Uh-n ( 15 hét) és a doki fiút mondott persze aztán azt mondta hogy anyuka semmi se 100% csak mikor már megszületett a gyerek. Továbbra is teljesen lányt érzek.Lehet hogy tévedett még elég kicsi a baba?
2012. jan. 24. 08:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a megérzés már csak ilyen. Nálunk az egész család lányt szeretett volna 3 generációra visszamenőleg, de mindenki fiú.

Az első gyerekünket tudtam, hogy fiú, az bejött. A tesónál viszont egyértelműen lányt éreztem, el is mentünk 14 hetesen 4D-re, hogy megtudjuk. Hát megtudtuk, még egy fiú. :) Aztán sem tudtam elhinni, továbbra is lányt éreztem, de a 18 hetes UH-on nem mutatta magát, így elmentünk 20 hetesen is 4D-re, ott már számomra is egyértelműen megmutatta a 4mm-es kukiját. Kezdek beletörődni, bár a védőnőm mesélte, hogy nemrég is született itt egy ilyen kukis lány. :D

23 hkm

2012. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom annyira meg votl rolla gyozodve, hogy fia lesz, hogy csupa kek dolgot vasarolt. Meg mondogattam is neki, hogy jobb ha most mar leall mert mi lesz ha lany lesz. O meg csak mondogatta, hogy kek nacit meg felsot lany is hordhat de a szive melyen tudtam, hogy nagyona fiu fele hajlik. A ferje is nagyon kisfiut szeretett volna. 18 hetes uh-n kozoltek, hogy lany. A baratnom nem hitte el. Tekljesen keszen volt. Elmentek 4D-s ultrahangra es ott is kozoltek, hogy lany. A doki be kellett nekik keretezze a kepen, hogy itt latszik a ket lyuk. :))) Egyik a kis popsijanal es a masik... Szoval tuti kislany higyjek mar el. Azota mar lassan 9 hetes de meg mindig nem szoktak meg a gondolatot. :( Nagyon fiut szerettek volna.
2012. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát biztos én is megszoknám/megszokom a gondolatot ha fiú. De miért súg az embernem belül akkor vmi kislányt??? És nem arról van szó hogy mindig is kislányt szerettem volna stb. Mert tudatosan épp hogy azt gondoltam mindig hogy elsőnek inkább fiút szeretnék, illetve hogy a párom is fiút szeretne gondolom stb.
2012. jan. 24. 14:32
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a kovetkezo volt a sztori.


Mar a pozitiv teszt lattan tudtam,hogy fiu. Ferjem is fiut akart nagyon. A 20 hetes uh-on biztosra lanyt mondott a doki. Elegge megdobbentunk (en is ejtettem egy-ket konny cseppet) de aztan beletorodtunk. Eszrevettem,hogy mennyi szep lany ruha van es mennyivel nagyobb a valasztek a lanyoknak.

Tobb uh-om nem volt (kulfoldon elunk). Aztan mikor megszuletett a nover felemelte es felkialtott: it's a boy.

(ez egy kisfiu).

Hat nagyon megdobbentunk de nagyon orultunk neki mert ugye eredetileg fiut szerettunk volna.


Most 4 hetes terhes vagyok. Kislanyt erzek, nagyon arra gyurtunk. Majd meglatjuk :)

Nem baj az se ha fiu lesz csak egezseges legyen.

2012. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Atroposz ***** válasza:
Én nagyon szerettem volna kislányt,mindenki azt mondta ,hogy kisfiú lesz, aztán már beleéltem magam a kisfiúba ,aztán 28.hetesen a doki kislányt mondott akkor hirtelen csalódott voltam ,de aztán eszembe jutott ,hogy én az elején nagyon kislányt vártam és azóta is imádom és alig várom hogy megszülessen.
2012. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

mi nagyon lányt akartunk és amikor először mondta a doki, hogy fiú, akkor csak csendben röhögtem magamon, hogy na puff, ennyit erről. azért világfájdalmat nem éreztem, annyira nincs jelentősége. Aztán rá két hétre a doki, hogy jaa mégis lány. épp kezdtem hozzászokni a fiúhoz, erre másodjára lányt mond.. :)

Amíg meg nem születik, nem kell rágörcsölni, utána meg már úgyis hazaviszed :)

2012. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!