Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hahó. Volt már olyan valamelyi...

Hahó. Volt már olyan valamelyikőtöknek hogy tutira mondták a baba nemét sőt még ti is úgy láttátok hogy mondjuk fiú és amikor meg született jött a meglepetés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem végig lányt mondtak. 4D -n is lányt láttak. Aztán a 35 héten fiút. Mondtam az nem lehet, hiszen eddig mindig lányt láttak, nem nőhetett csak úgy ki a fütyije! És mégis! Kisfiúnk született. Most lesz 3 éves.


Viszont a szobatársam fiút várt, nagy volt a meglepi h lány bújt elő! Tehát az a biztos, amikor megszületik.

2010. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nem nekem, ismerősömnek.

Végig a terhessége alatt mondtál még 4Dsem is hogy kislány, rózsaszín babakocsi, ruhák, szoba....

És megszületett a kisfiuk, elég poénosan néz ki a kiskrapek a rózsaszín kocsiban:)

2010. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha fiut mondanak, raadasul ugy, hogy tobb uh-n is konkretan latszik, meg tudjak mutatni a zacsit, futykost, akkor szinte kizar,t hogy lany legyen belole.

Ket fiam van, a 14. hettol kezdve minden uh-n megmutattak a ferfiassagukat, 4d-n is voltunk, konkret fotot kaptunk rola, sot, uh-n azelott felismertuk a szerszamot, hogy mondta volna a doki, hogy az az.

2010. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Fütykös? Szerszám? Hogy tud valaki ilyen alpári módon beszélni egy kisbabáról,pláne a sajátjáról?
2015. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!