Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik sokat szedtek fel terhess...

Akik sokat szedtek fel terhesség alatt (kg-ot), mennyi ment le szülés után?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz leadni a plusz kg-okat? Én nagyon odafigyelek mit eszem és mennyit, mégis szaladnak fel rám a kilók. Mi lesz így elem?


25+2 hkm


2012. jan. 24. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jobban nézek ki mint szülés előtt. +25-30 körül jött rám, nem fogyóztán szülés után így lettem 4. hónaprá újra 50 kg.

De te azért vigyázz! Én is vigyáztam, de a kilók csak jöttek a végén a víz is.

2012. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én átlagosan 65-68 kiló voltam.

de terhesség elött 2 hónappal felszedtem pár kilót, így

70 kilórol kezdtem.

20 kilót szedtem fel nekem is csak úgy jöttek.


de babám 9 hós volt és addigra vissza fogytam egésszen 67-68 kilóra. alig tettem érte valamit. ugyan úgy ettem mint rége, csak mivel nem ülök az irodában így édesség is jóval kevesebb lett. rengeteget sétáltam és emeletre fel-le a gyerekkel is jó kis torna, így olvadtak a kilók rólam lefele.


most a második terhességemet 68 kilórol kezdtem, és eleve lasabban mennek a kilók fel.

2012. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A lányomnál összesen 18 kg-ot híztam, a kórházból 3 kg plusszal jöttem haza, a maradékot kb. 5 hónap alatt "leette" a lányom rólam, sőt a teherbeesés előtti súlyom alá fogytam. Aztán sajnos nem figyeltem oda, és felszaladt vagy 8 kiló :(

A fiamnál kb. 16 kg-ot híztam, és kb. 5 kg plusszal jöttem haza.


Nekem egyértelműen a vizesedés okozta a nagy súlygyarapodást, ezért szaladt le olyan gyorsan a többlet. Nálad ez nem probléma?

2012. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1. gyerek +28 kiló 8 hónap alatt 14 ment le, ekkor újra teherbe estem

2. gyerek +14 kiló, 1,5 év alatt visszanyertem az első babám előtti súlyomat

Most a 3. babánkat várjuk, 30 hetes kismama vagyok +16 kg-nál járok...

Egyszerűen én ilyen alkat vagyok. Odafigyelek, hogy mit eszem, időnként azért elcsábulok, de nem vészesen és nem sokszor, mégis szaladnak fel a kilók. Ez van. Majd a pici után leadom.

Egyébként az sem volt olyan nagyon nehéz: úgy fogytam majdnem 30 kilót 1,5 év alatt, hogy megvontam magamtól a cukrot, naponta 5ször étkeztem kevesebbet és egy picivel többet mozogtam.

2012. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74 kg voltam mikor teherbe estem, aztán fogytam 6 kg-t, végül 79 voltam, amikor megszületett a babám. 1 hónapos korában már 67 kg. voltam. Pedig sok mindent nem tettem érte.
2012. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mennyit híztál eddig?
2012. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

69 kg-val kezdtem a terhességem, 85-tel mentem szülni, tehát 16 kg-ot híztam. Sokat mozogtam, próbáltam egészségesen táplálkozni, de elég hízékony vagyok.

szülés után már 8kg-val voltam kevesebb, a többi 8 is lemetn mire a lányom 10 hónapos lett, sőt 67kg-ra lefogytam. Lányom 14 hónapos

Most pocakos vagyok ismét, 68 kg-val kezdtünk. a karácsony segített egy kicsit.:):)

2012. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves 6. hozzászóló. Sajnos 9kg plusz van rajtam. Pedig mozgásom is megvan minden nap. 1 órás séta friss levegőn és este szobabicikli. Szénhidrát diétán vagyok és mégis hízok. :(

2012. jan. 24. 13:46
 9/15 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék, hogy nem voltam túlsúlyos, hanem vékony. Csak most terhesen hízok így még a víztől is.
2012. jan. 24. 13:48
 10/15 anonim ***** válasza:

En 25 kilot hiztam elso gyerekkel.

Annyira nem volt gaz, mert kozel 180 cm vagyok, 65 kiloval estem teherbe, akkor normalisan vekony voltam.

Szulessel lement 12 kilo egybol, majd 2-3 honap alatt ujabb 15 kilo.

Masodik terhessegnel mar odafigyeltam, nem akartam sokat hizni, mert kenyelmetlen volt nagyon.

Akkor 62 kilorol hiztam fel 72-73 kg-ra, szules utan voltam 66 kg, majd ismet fogyni kezdtem (nem direkt) es lementem 55 kilora.

Az en magassagomhoz az mar nagyon gaz.

Mar lassan egy eve hizokurazok, igy vagyok 61 kg.

Szoval nekem sajnos tulsagosan is jol ment a fogyas szulesek utan.

De ez egyeni, van, aki hizni szokott.

2012. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!