Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a kilátásaim így?

Mik a kilátásaim így?

Figyelt kérdés
Ma voltam 12 hetes genetikai uh-on és a doki azt mondta, a placenta mellső fali és rálóg a belső méhszájra. Volt valaki hasonló cipőben? Ki lehet hordani így a babát végig?

2012. jan. 24. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy a méh nő, úgy viszi magával felfele a méhlepényt. Nem tartom valószínűnek, hogy végig így marad, hamarosan már sokkal fennebb lesz.
2012. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatok? Egy kicsit idegesít a dolog, mert a fiammal hátsó fali volt, vele nem volt ilyen probléma.
2012. jan. 24. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán igen. Gondolj bele, 12 hetesen még nem volt az a hatalmas növekedése, innen fog igazán nekilendülni a méh, és rohamosan fog emelkedni mindenestül.
2012. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is rálógott akkor, bár hátsó fali, a 18 hetesen meg már nem. :) Nyugalom, szerintem nem lesz baj. :)


24 hkm

2012. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

persze, ne aggódj!

annyi ha a végén is érintené a méhszájat, akkor egyértelmű hogy császárral kell megszületnie a kicsinek. de nem valószinű hogy rajta marad,mert még nagyon az elején vagy!

ha bármi kockázat lenne, az orvoso biztos mondta volna! boldog babavárást!

2012. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam és boldogan várom a következö uh-ot! :)
2012. jan. 25. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!