Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiu babaval csak hasra hiztato...

Fiu babaval csak hasra hiztatok lany babaval pedig fenekre is?

Figyelt kérdés
Lanyommal mindenhol kerekedtem. Most szinte csak hasra hiztam, de a nemet sajnos meg nem tudjuk. Tapasztalatok?
2012. jan. 25. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyilván ebből sem lehet azért pontos következtetést levonni, de...

én a kisfiammal csak hasra híztam. Az utolsó hetekig hátulról szinte nem is látszott, hgy terhes vagyok. Pedig némi túlsúllyal kezdtem a terhességet.

2012. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Á,én mindenhova híztam,és fiam született! +23kg.de ez le is ment!
2012. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindhárom terhességgel csak a hasamra híztam sőt a harmadiknál még karról combról fenékről fogytam is valahogy mert kisebb terhes gatyákat kellett vegyek mint az előző terhességről megmaradtak pedig súlyra ugyanarról indultam.

És 2 fiús egy lányos terhességem volt.Mondjuk amúgy se vagyok vékony testalkat. (176 cm 69-70 kiló)

2012. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mind a 4 gyerekemmel csak hasra híztam, nem is sokat, 7- kiló között. Hátulról nem is látszott, hogy pocakos vagyok. És 2 fiam, 2 lányom van. Az ilyen népi megfigyelésekre nem kell adni, hogy ki mennyit, hová hízik, sokban adottság kérdése is/persze, önfegyelemé is és szerencséé is, hogy ne vizesedj/.
2012. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ket fiam van.

Az elsovel 25 kilot hiztam, igaz, hogy vekony testalkatra, de gondolhatod, hogy ennyi mar nem tud csak egy helyre menni, hiztam mindenhova.

A masodik gyerekkel 11 kilot hiztam, akkor csak a hasam nott.

Hat, nem tudom, en ugy vettem eszre, hogy ez nem a gyerek nemetol fugg, hanem attol, hogy mennyit hizol, illetve attol, hogy alapban milyen testalkat vagy.

Van, aki terhesseg nelkul is csak fenekre, combra hizik, van, akinek pocakja no mar 3 plusz kilotol.

Nekem homokora alkatom van, en peldaul ha hizok picit, akkor is aranyosan megy mindenhova.

2012. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam pont így igaz. Az első baba kislány, vele szépen kikerekedtem mindenhol, igaz akkor még dolgoztam is, tehát egész nap ültem. Most a kisfiùval csak pocakot növesztek, lehet az is benne van, hogy a lányzó után szaladgálok egèsz nap.
2012. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom született, sehova nem híztam a pocakon kívül. Ha valaki hátulról látott, nem is látszott rajtam, hogy terhes vagyok. :-) Állati jól éreztem magam a bőrömben! :-)
2012. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkét kisfiamnál hasra,előre híztam. 7,5 ill 4,5 kg-okat. Hátúlról meg se mondták,hogy terhes vagyok.
2012. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kislányt várok és csak pocira híztam... :)

32hkm

2012. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!