Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, aki az első...

Van itt valaki, aki az első trimeszter alatt sokáig barnázott és nem kapott rá gyógyszert? Minden rendben volt a babával? Mikor múlt el a barnázás?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

én nem kaptam rá, azt mondta a doki, h magne b6+ pihenés. feküdtem 1 hetet, de akkor se volt jobb. Úgyh mentem dolgozni tovább :) Nekem azt mondta a doki, h amelyik baba el akar menni, az el is fog, az ellen hiába szed az ember bármit is! PERSZE NEM ERRE KELL GONDOLNI!!!!!!!! Nekem elég sokáig megmaradt, de megfigyeltem h majdnem abban az időben ahogy a mensimnek kellett volna lenni, így a védőnő azt mondta h valószínű h míg meg nem mozdul a baba addig el fog tartani .

És egyszer csak elmúlt :):):)

Valamelyik nap meg azt olvastam, hogy aki az elején barnázik, annak nagyobb az esélye, h a későbbiekben nem lesz semmi gond a babával! Hát remélem így lesz!!!!! :):)


Te hány hetes vagy?

2012. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 hetes vagyok és már 2 hete tart ez... És mindig csak reggel, a nap további részében meg semmi...
2012. jan. 24. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hetes koromtól olyan 8 hétig barnáztam. A doki semmilyen leválást, furcsát nem látott úgyhogy nem adott semmit 5 hetesen. Én is feltettem akkor ugyanezt a kérdést. Most 29 hetes vagyok :)
2012. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En a 14 hetig barnaztam,sot meg verzesem is volt ketszer.Duphastont szedtem,es pihennem kellett sokat.Most jarok a 35 hetben es mar varom hogy lathassam a kislanyom.

Jo egeszseget neked!

2012. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szerénke41 ***** válasza:
67%

Én a 6. héten kezdtem hirtelen enyhén barnázni, egy lightos szobabiciklizés után. Azóta sem ültem rajta.

Megijedtem, gyorsan ultrahang, ahol minden ok volt, haematoma nem volt. Az orvos 1 hét ágynyugalmat javasolt, emellé Panangint (Magnézium+kálium), illetve felírt ugyan Duphastont, de hozzátette, hogy a Duphaston és társai szájon át való szedésével nem lehet olyan mennyiségű hormont juttatni a szervezetbe, hogy az valóban rásegíthessen a sárgatest működésére. De ha megnyugtat, szedjem...

Nálam 3 nap után elállt 24 órára, majd újraindult 1 napra, újra elállt...szóval volt ok izgalomra.

Két alkalommal éreztem mellé derékfájást, nyomásérzést az alhasban, ezt leszámítva semmit.

1 hét után, ahogy jött, úgy múlt el, így Szenteste bejelenthettük a családnak is...


Meg sem próbálom azt sugallni, hogy ne aggódj, mert pontosan tudom, mint érezhetsz. De ezek a vérezgetések tényleg nagyon gyakoriak, pontos számot nem tudok mondani, de az esetek kisebb részében lesz belőle vetélés!

3 barátnőmnél is jelentkezett ugyanígy, mint nálam. Mindegyikőjük rendben kihordta a babát!

Ha a pecsételés az aktuális menstruációt idejére esne, akkor meg pláne a ,,gyakori eset" táborba tartozol!

Sok minden fejben dől el! Gondolj arra, hogy átmeneti nehézség és semmi baj nem lesz!

2012. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!