Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nagyon negatív kérdés,...

Egy nagyon negatív kérdés, sajnos?

Figyelt kérdés

Tegnap meghalt egy kedves ismerős pár kislánya, 3 éves volt. Pont annyi idős kismama volt a mi lagzinkon mint én most 32 hetes. Nagyon megvisel a dolog, nem is sokat aludtam, meg sratom is az a csöpp gyönyörü kislányt.

A kérdésem az, hogy ti el mennétek a temetésre?. A férjem nem akrja engedni, meg anyósom sem. Anyósom fölötti lakásban laknak , ők is nagyon jóba vannak a családdal.

Szörnyü lehet egy ilyen temetés. Ti mit tennétek?



2012. jan. 25. 08:29
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
53%

En nem mennek el.

Szornyu lehet egy ilyen temetes es szivbol sajnalom de sztem most szem elott kell tartani a te babadat.

2012. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Attol félek, hogy nem tudnám abbahagyni a sírást. Egyébként sem, ha nem lennék kismama, de így , hogy én is anya leszek végre, talán még roszabb. El sem tudom képzelni mit éreznek a szülők.
2012. jan. 25. 08:55
 3/36 anonim ***** válasza:
58%

Ne menjél el!

Megkérdezhetem, hogy miben halt meg?

2012. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudnék nem elmenni, gyötörne a lelkifurdalás ha otthon maradnék. Semmi baja nem lesz a te babádnak a temetéstől, és nem hiszem, hogy téged kevésbé visel meg ha otthon siratod, viszont majd gyötörhet a bűntudat ha nem mész el. Engem legalábbis gyötörne.
2012. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

En sem tudnek nem elmenni.

Ez borzaszto, nagyon sajnalom.

2012. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%
Én is elmennék. Nekem is van ismerősöm aki kismamaként közeli rokon temetésén volt,és amikor utána beszéltem vele nem bánta meg és babának se lett semmi baja.
2012. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Agydaganata volt és olyan helyen, hogy nem lehetett müteni. Több részletet nem tudok , mert nem mertük őket kérdezni sem, annyira szomoruak voltak az utóbbi időben. Mindig szaladtak a korházba.
2012. jan. 25. 09:19
 8/36 anonim ***** válasza:
86%
Szörnyen sajnálom, ez borzasztó dolog így elveszíteni egy csöpp életet. Én biztosan elmennék, nekik is szerintem sokat jelentene, ha látnák, hogy még így is ott vagy.
2012. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%

Nehéz ebben állást foglalni, de leírok neked egy történetet, hátha segít döntened.

Gyerekkoromban elkezdtem nézni egy félelmetes filmet. Amikor már nagyon ijesztő volt, kimenekültem a szobából. Majdnem 1 évig folyamatosan a lehetséges, rosszabbnál-rosszabb befejezések foglalkoztattak, egy percre sem mertem egyedül maradni. Iszonyúan bántam, hogy nem néztem végig.

Tudom, hogy sántít a hasonlat. De ha téged foglalkoztat ez a dolog, akkor lehet, hogy jobb lezárni. A temetés egy olyan szertartás, ami segíthet ebben. Nyilván sírni fogsz, de talán utána fel tudod dolgozni az esetet. Állj meg egy kicsit hátrébb, úgy búcsúzz el a kislánytól. Szerintem rosszabb lenne, ha otthon emésztenéd magad.

2012. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Igen! Valószínü, hogy soha nem tudnám magamnak meg bocsátani ha nem mennék el. Én is ugy gondoltam, hogy ott leszek, csak a férjem nagyon nem akarja.
2012. jan. 25. 09:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!