Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatmozgásoknál ha pl.10...

A magzatmozgásoknál ha pl.10 percig egyhuzamban rúgdos, az egynek felel meg, vagy annyi, amennyit tíz perc alatt rúgott összesen? Ti hogy számoljátok?

Figyelt kérdés
Még egy kérdésem lenne,ha napi kétszer iszom kávét édeskével,azzal nem ártok? Sokat hallottam az édesÍtőszerekről,de kíváncsi vagyok ti mit használtok,kicsit magasabb a cukrom,és próbálok vigyázni.
2008. ápr. 3. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A magzatmozgást én úgy számolnám-lassan nekem is kell- hogy hányszor érzed egy nap. Ha egyfolytában mozog, akkor eljutnál 147-ig is.-) a lényeg, hogy legalább 1X érezd egy nap, hogy mozog.

Az édesítő valóban nem jó, de nekem is a dietetikus mondta, hogy van olyan, amit lehet használni, és van olyan édesítő, amit nem. De sajna nem jegyeztem meg, mert én nem használok.

A két kávé nem gond, annyit lehet, és azt is ihatod cukorral, ezen nem fog múlni:-) De ha édesítő, akkor jobb minőségüt vegyél és kérdezz rá dokinál, hogy melyiket lehet

2008. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A magzatmozgás/ rugás.Az édesítőről meg annyit, hogy nézd meg a Rubint Rékát.Neki lett baja?Én abszolut nem használok cukrot, páromnak is barna cukrot teszek mindenbe.
2008. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az első válaszoló nem jól írta, nem 1x kell egy nap mozognia, hanem legalább 10x!! és a 32. héttől kell elkezdeni számolni. és ha 10 percig folyamatosan rúgdos, akkor simán meg van a napi 10 és satírozd be a megfelelő részt a lapodon.

Én is édeskét használok, meg van a másik a Süssina. Nekem is kicsit magasabb l ett a cukrom, de én ezeket teszek pl. a teába, 3 in 1-be stb...

32 hetes kismama

2008. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. ápr. 3. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell ilyen szigorúan venni, mert ha véletlenül nem mozogja meg a mennyiséget, akkor az ember már stresszel is. Ne számold, inkább figyeld, hogy kb. a kialakult ritmusának megfelelően mozogjon minden nap. Tehát pl. ha reggel és este aktív, akkor figyeld, hogy minden nap aktív-e. Amúgy az idő múlásával, amikor már kevés lesz a helye, úgyis kevesebbet fog mozogni.

Én édesítőszert inkább nem használnék, nagyon mesterséges!

2008. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rubint Réka már 8 hónaposan kivetette a gyerekét, hogy ne ereszkedjenek meg az izmai. no comment. szerintem maga a kávé sem egészséges, nekem naponta 1, max 2 kávét szabad innom. hozzászokik a baba, meg a koffeintől nem fejlődik rendesen az orvosom szerint.
2008. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,amúgy 3az 1-ben -t iszom,vagy Ricorét,szval nem erős feketét.

Boldog babavárást mindenkinek!

2008. ápr. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!