Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés, vagy erős jósló? Vagy...

Chococa_aath kérdése:

Szülés, vagy erős jósló? Vagy csak a front?

Figyelt kérdés

Tegnap este fél 7tól 7ig 10perces fájásaim voltak..és egész este nem is aludtam mert arra kelltem fel hogy fáj.. ma voltam is ctg-n és nem mutatott semmit..a dokim nem mondott úgy semmit csak h lehet a front miatt.. de annyira erősek..:S és a derekam is nagyon fáj.. nem rendszeresek a fájások.. a nyákdugóm 3napja távozik.. szerintetek normális?

a korházi uh. szerint 38hetes vagyok..

de rendesen pedig már 8.án meg kellet volna szülnöm..


2012. jan. 13. 17:02
 1/3 anonim válasza:
100%
És meg sem vizsgált a doki?
2012. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Minden szülés más, de nem hiszem hogy ez annyira normális... Most milyen időközönként vannak fájásaid?
2012. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem vizsgált meg..a múlthéten kedden megvizsgált akkor azt irta hogy a méhszájam 1000-es.. és mondta hogy feküdjek be a kórházba.. szerdán be is feküdtem este mondták hogy sétáljak lépcsőzzek gugoljak.. na akkor kezdett el fájni a hasam de nem volt vészed.. szoltam a nővérnek aki szolt a dokinak.. a doki megvizsgált és 2011es volt a méhszájam.. utánna kicsit véreztem is.. aztán reggel jött a dokim ő is megvizsgált és azt mondta semmi válltozás.. és pénteken haza engedtek.. azóta nem vizsgált meg..de nem értem hogy az egyik nap 1000es a másik nap meg már 2011es..
2012. jan. 13. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!