Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez normális? Mit...

Szerintetek ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok és tegnap a hasam teli lett kiütésekkel (csalánkiütésszerű). Ma már a combom is olyan. Olvastam, hogy ez előfordul a terhesség utolsó heteiben, na de ilyen hamar?! A doktornőmet még nem tudtam elérni. Mit tegyek?

2012. jan. 26. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál calciumot, az jó az allergiára. És gondold át, hogy nem ettél-e valami újat (bár akkor a testeden mindenhol kiütések lennének), vagy nem használsz-e valami újat (tusfürdő, testápoló), esetleg egy új ruhadarab?
2012. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Azt hiszem semmi új dolgot nem ettem, nem használtam. Mindent úgy teszek, mint eddig. Nem tudom mi lehet. Menjek orvoshoz?
2012. jan. 26. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ilyen tünetem nem volt terhesség alatt és nem is hallottam még róla. Ha nem múlik, esetleg terjed, akkor mindenképpen menj el dokihoz. Telefonon azért próbáld meg felhívni, hátha tud tanácsolni valamit, vagy lehet, hogy bőrgyógyászhoz irányít. Ami még eszembe jutott, hogy mikor a kisfiamnak volta kiütései a dokinéni a púderezést ajánlotta, esetleg te is kipróbálhatod.
2012. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!