Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire hihetek a becslésekne...

Mennyire hihetek a becsléseknek, h hány kg lehet a baba a pocimban?! Az elözö UH-on azt monták h elérte a baba a 2 kg-ot (Székesfehérvár) 29. hét és ezek az adatok: BPD-77mm AD-76mm FL-59mm

Figyelt kérdés
Nektek mien eredmények születtek és mekkora súlyal, cm-rel született meg a babátok? És körübelül az én babám mennyivel fog születni?
2012. jan. 27. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A becslés irtó nagyot is képes tévedni.

Elvileg a szüléshez közeledve egyre kevésbé, de még ez sem igaz.

Egyik gyerekemmel a 36. héten 3800 g-ot becsültek, majd két hét múlva 3660-al született meg úgy, hogy abban a két hétben látványosan nagyot nőtt még a pocim, szóval tutira hízott...

2012. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De assam min 1 h hol vizsgálnak meg nem? Én Székesfehérvárra járok és az itteni tapasztalatok szerint hihetek a becsléseknek
2012. jan. 27. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezekkel az adatokkal 1300 gr ra saccolták ....29 héten 3060 gr al született....lehet nem jol saccolták a tiéd!
2012. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon mindenhol a Haldock féle számítást dobja ki a gép, a mért adatok alapján számolja ki a kb súlyt.Tök mindegy kinek hol nézik melyik uh-on.
2012. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3600g-ra becsülték és 39 hétre született a fiam 2800g-al.Nem lehet hinni a becslésnek!
2012. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hol mérnek. Én az ország talán egyik legjobb dokijánál voltam.

Születési súlynak 3700-3800 gramm körülinek tippelte a fiam. Igaz,hogy két héttel hamarabb jött, de 2800 gramm volt. Nem hiszem, hogy két hét alatt hízott volna 1 kg-ot!:)

2012. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!