Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védekezés mellett estem...

Védekezés mellett estem teherbe, nem tarthatjuk meg a babát. Nőgyógyászatra vagy terhesgondozásra kell mennem?

Figyelt kérdés
Van már egy gyermekünk, a körülmények nem engedik meg, hogy újabb születhessen, ezért is védekeztünk. Elkeserítő, de mindent latba véve a terhességmegszakítás mellett döntöttünk. Nem voltam még ilyen helyzetben, ezért kérném a segítségeteket. Hová kell fordulnom? Az biztos, hogy a régi orvosomhoz megyek, csak nem tudom, hogy melyik rendelésén keressem fel?
2012. jan. 28. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A nögyógasztra kell menned. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek.
2012. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Az SZTK rendelésén is felkeresheted. Tőle megkapod a szükséges információkat. Sajnálom,hogy így alakult nálatok,de ha így látjátok,akkor ez a helyes lépés. Jobb elvetetni,mint nyomorba a világra hozni.
2012. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

nögyógasztra = nögyógyászatra


Elnézést!

2012. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nőgyógyászatra kell először menni.
2012. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nőgyógyászatra kell menni.
2012. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Hétfőn felkeresem az orvosomat.
2012. jan. 28. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:
14%
érdekes h a legtöbb nő aki abortuszra megy,védekezés mellett lett terhes.más meg hónaokig meg évekig küzd h lehessen gyereke.
2012. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!