Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 napos luteális fázisom...

6-7 napos luteális fázisom van. Segíthet ezen a cickafarkfű és a palástfű tea?

Figyelt kérdés

Itt olvasgattam, hogy már a 10 napot is kevésnek tartják sokan. Akkor az enyém már kóros?

Van értelme próbálkoznom vagy menjek orvoshoz?


2012. jan. 28. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Fordulj orvoshoz minnél hamarabb szerintem.
2012. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm úgy lesz, csak reméltem, hogy nem kell gyógyszer hanem elég a gyógynövény!
2012. jan. 28. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Ezen már nem segít a tea. A luteális fázis 12 napnak meg kell lenni minimum, és max 16 napos. Normál esetben 14 napos!

Vezetsz görbét talán, vagy tudod a pontos peteérést amiből erre következtetsz?

2012. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem 10-11 naposak voltak, ennek ellenére sikerült a 4. próbálkozós hónapban ikrekkel teherbeesnem. Én ittam a palástfüvet abban a hónapban. De én is úgy gondolom,hogy 6-7 nap nagyon kevés, még meg sem történik a beágyazódás, Te már elkezdesz menstruálni:( Doki!
2012. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a palástfű tea segitett, ovukor kezdtem el inni napi két csészével, hat nappal tolta ki a mensim.
2012. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát megpróbálom a teákat 1 hónap ide vagy oda nem hiszem hogy sokat számít! Viszont elmegyek dokihoz is! Én is úgy gondolom, hogy ez már nagyon kevés!
2012. jan. 28. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!