Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előző császármetszés utáni...

Előző császármetszés utáni terhességben fájhat a műtét? Amikor növekszik a méh és a has?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Fájhat, de erről mindenképpen számolj be a dokidnak, mert meg fogja nézni a hegvastagságot, ami azért fontos, hogy szülésnél szét ne nyíljon a seb. Nem kizárt, hogy császáros lesz a második is.
2009. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valami tapasztalata...senkinek sincs ezzel kapcsolatban?


Azért köszi a választ.


Szerencsére eddig még nem a méhem fáj,hanem az izmok,hashártya.

Mondtam már a dokinak aztmondta sajnos ezzel nem tud mit kezdeni.

2009. máj. 30. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elsö császár után 3 évre estem teherbe. A 14. héten rátettek a ctg-re, mert fájásaim voltak, de a gép éppen akkor nem mutatott semmit. Az orvos szerint lehetséges, hogy az heget érzem, ahogy növekedik a méh. A lábaim is fájtak (izom), s így kaptam magnéziumot. Napi 2 x (150 mg) és minden panaszom megszünt!
2009. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél volt ugyanaz a bajom mint az utsó válaszolónak.

12, héten fájt,h alig bírtam lábra állni,de nekem nem volt hasi műtétem.

Ha a Magnéziumra elmúlt ,akkor az nem a heg volt.

Külömben is azután még nagyobbat nőtt a has.

2009. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hogy a fenébe tudod azt megállapítani, hogy az izmok és hashártya? fáj és nem a méhed???? Nekem egyébként első császár után nemrég volt a második, de szerencsére nem fájt a heg, semmit nem éreztem. 2 év 4 hó van a két gyerek között. A második császár után most viszont sokszor érzem a heget..
2009. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

22:39-es!

Én érzem h mikor fáj a méhem,mikor a petefészkem ,mikor a hasizmom.

Ha megfeszítem a hasizmomat ahol edzés után izomlázam van akkor abból érzem h az az izom.

Volt vetélésem,meg szűlési fájdalmam és ebből tudom h milyen a méhfájdalom.Na meg a menstruációból.EGYSZERŰ.


Ezzel a Misgav Ladach féle császármetszéssel műtöttek?

Mindakétszer?

Mekkora heget ejtettek a hasadon?

Miért kellett a másodikat is császárral szűlnöd?

2009. jún. 1. 10:06
 7/8 anonim ***** válasza:

22:39-es.

Úgy tudom, hogy a császárok nagy része már ilyen technikával készül, de passz, nem tudom, az enyém milyen császár volt. Vízszintes a vágás, ennyi biztos:D

Másodszor nem tágultam, elsőre meg koraszülés a vérnyomásom miatt. A doki szinte biztosra vette, hogy császár lesz, mivel már a 36. héten úgy lógott a hasam, mint aki minden percben szülni akar. Mivel gyenge volt a hasfalam, a baba feje nem tudott beilleszkedni, így a fájások is gyengék voltak, aminek következtében nem tágultam.

2009. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2009. jún. 2. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!