Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A BabaExpon ugye nem csak...

A BabaExpon ugye nem csak használt dolgok vannak? Érdemes ellátogatni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, vannak új dolgok is. Ha nem használt cuccokat akarsz venni a gyereknek, akkor viszont nem biztos, hogy megéri. Én egyszer voltam, de nem egy kereskedő volt, aki drágábban árulta a babaholmikat az expón, mint a saját boltjában egyébként.
2012. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó, értem, és köszönöm, akkor ezt valószínűleg kihagyjuk. :)
2012. jan. 29. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból azért érdemes megfontolni az ellátogatást, hogy legalább fel tudod mérni, hogy hol milyen holmikat tudsz beszerezni. Nagyon sok kereskedő kimegy az expóra és legalább le tudod szűrni, hogy hol, mit érdemes keresni.
2012. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, az a helyzet, hogy mire itt Debrecenben lesz, már 37 hetes leszek, szerintem a felméréssel végzünk, főként ruhákat akarnék még akkor beszerezni, de használtat nem nagyon szeretnék. De lehet, hogy kinézek, csak úgy, sétálgatni. :)
2012. jan. 29. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:

az exporól nem tudok nyilatkozni, de képzeld voltam turiba magamnak, és vadi új babaholmikat találtam, még pótgomb, meg címke is rajta volt :D

gondolom valakik kapták, nem volt már jó, rossz méret, nem tetszett, vagy egyéb ok, és bevágták a turiba.

iszonyat potom pénzért.

pl kantáros kisgatya nagyon menő 250 ft, ugyanaz ratyibb kiadásban boltban 1500ft

szóval érdemes nyitottnak lenni, ha nem vagy marha gazdag.

amúgy meg ezeket 1 hónapig hordják, aztán kinövik, nem érdemes sokat költeni csecsemőholmira, ezt a tanácsot kaptam én is.

2012. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom ám, sokan mondják az ismerősök közül is, hogy turiban veszik, de én világ életemben ódzkodtam ettől. Inkább új ruha párti vagyok, szerintem egész jó árban is vannak! :)

De köszönöm szépen a válaszod, és sok boldogságot a gyermekedhez! :))

2012. jan. 29. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:

köszi :)

neked is minden jót :)

2012. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!