Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIért van az hogy 26 hetes...

MIért van az hogy 26 hetes terhesen nincs olyan nagy hasam? Másnak sokkal nagyobb ennyi idősen!

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 11:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Te ilyen alkat vagy. És még "behozhatod" jócskán. Nem marad ekkora szülésig, ne aggódj!

Amúgy meg kifejezetten könnyebb kisebb pocakkal...

2012. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Szia. Te érzed kicsinek, vagy ezt mások mondják neked? Mennyi a haskörfogatod? Egyébként nem sokat jelent, hogy mekkora a pocak mérete. Nem lehet belőle következtetni, hogy nagy vagy kicsi a baba benne. Gondolom a baba méretei megfelelőek és minden rendben van. :)
2012. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mások mondják hogy nem túl nagy! Nem mértem még meg, szerintem normál méretű! A baba méreteivel minden rendben!

A pocakomat néha én is kisebbnek látom, de lehetséges hogy ilyen az alkatom!

2012. jan. 30. 11:42
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Én ma vagyok 33 hetes és nekem a hasamra a legtöbb tippelő 20-22 hetet mondd,sőt ha fekszek a hátamon abszolút nem látszik a pocaklakóm!Van képed?
2012. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos, neked?

Érdekes ez! Neked szélesebb a csípőd?

Engem egy kicsit zavar hogy nem olyan nagy, mert pont a nőben az a szép, amikor egyre csak növekszik a pocak!

Küldj képet ha van neked légyszi!

2012. jan. 30. 13:07
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Az én pocakom sem nagy. Ettöl függetlenül a baba mérete nagyon jó én meg majd meg fulok nem nagyon kapok levegőt. Éjszakánként nem tudok aludni annyira fáj a csípőm.

Ugyhogy kb. ugyanugy szenvedek mint akinek hatalmas a pocakja. 33 hetes kismami.

2012. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nekem is olyan mintha hatalmas pocim lenne, mert elég rendesen kifáradok már pár lépéstől is, és én is nehezen kapok levegőt, főleg fekve!

EGyébként mi alapján állapítják meg hogy a méretek nagyon jók? (Lehet hülye kérdés)

2012. jan. 30. 13:26
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon alkatfüggő a has mérete, és - mint a terhesség során sokminden- egyén függő. aki alacsony azoknak látszik általában jobban
2012. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Holnap reggel küldöm a linket!33 htk
2012. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem sem volt nagy a hasam,amikor rákérdeztem a dokitól azt mondta,hogy azért,mert erősebb a hasfalam és azért nem folyok szét annyira!! :D örülj neki!Szülés után biztos hamarabb vissza is fog húzódni a pocak!Nekem 3 hónap volt és nem tornáztam!
2012. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!