Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány fokos (saját) medencébe...

Hány fokos (saját) medencébe ülnél bele szívesen terhesen is játszani a nagyobb gyerekeddel/gyerekeiddel? Hány percig?

Figyelt kérdés
Ha fürdesz kádba, akkor az hány fokos?
2011. máj. 24. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Semmilyenbe...terhesen CSAK zuhany!
2011. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én épp most raktam ki a medencét ,mire felkel a fiam meleg legyen a viz,hogy hány fokos nem tudom,de kellemes langyos legyen a nagy melegben,szóval nem meleg inkább langyos hogy hütsön.

14 hetes vagyok,szerintem nem kell félni sajátban semmitöl.

kádban gyakran fekszem kellemes meleg vizben,egyik terhességemnek sem ártott a meleg fürdö.bár lehet erre nem mindenki érzékeny.

2011. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Terhesen a dokim azt mondta,hogy nyugodtan fürödhetek,de ne legyen 36-37 foknál melegebb.

A magzatvíz"sokkal"nehezebben melegszik fel mint a tested!!

2011. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel te is 36-37 fok körül vagy, a magzatvíz is ennyi, úgyhogy a test meleg víz nem árthat! Én szoktam fürödni, nagyon ellazít. Nyáron a Balcsiban is fürödtem a 3. trimeszterben, megpusztultam volna a melegtől különben. A dokim azt mondta, ami nem túl meleg és nem túl hideg, az jöhet.
2011. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

testmelegben fürdök mindíg, amúgy sem bírom a forró vizet, pl a gyógyfürdőket sem :S

Mindkét várnadósságom alatt úsztam, strandoltam, sajátban pancsiztam és semm ibajom nem lett. Szerintem ami kényelmes/kellemes hőfokú, és jól esik, az nem árthat túlzottan. De pontos hőfokot mondani nem tudok és időtartamot sem, én vizimanó voltam mindig is, úgy kell általában kirimánkodni a partra...

2011. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hetes vagyok és épp tegnap kérdeztem a dokit...azt mondta nyugodtan fürödjek standon csak arra figyeljek hogy meg ne fázzak....az előző terhességemnél pedig minden este beleültem egy nagy kád vízbe ,mert ezt kívánta a szervezetem....a nap legjobb része volt minden nap azt vártam...:))))a fiam is nagyon szerette...ellazult teljesen...és én is:))))
2011. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!