Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek? Épszélű...

Mit jelentenek? Épszélű petezsák: 14 x 15 mm Ép szikhólyag CRL:5.8 mm szívmüködés látható?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, honnan tudni, hogy működik is a szíve?mert nem bírta kihangosítani az orvos, szóval csak mutatta, hogy az a szíve....És én aggódok.Mi az CRL?
2012. jan. 30. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

a crl az az embrió mérete :)

Még picike és azért nem de ha mész legközelebb már hallható lesz :)

2012. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

CRL az ülőmagassága a babának (popsitól fejtetőig). Ha a szívműködés látható, vagyis pulzál, az azt jelenti, hogy él! Ne aggódj! Az orvosod mondta volna, ha valami nem stimmel! A babácskád kb 5-6 hetesnek felel meg! :)

Itt egy kalkulátor, amin meg tudod nézni:

[link]


Minden jót! :)

2012. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk úgy van, hogy kb a 12. hétig meg se mutatják a kismamának a szívhangot, persze látod a monitoron, hogy ver a pici szíve, de nem hangosítják fel.
2012. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5,8mm a picikéd, gratula! És biztos él, ha már ekkora! Ne aggódj,rendben van!
2012. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látni bőven elég, nálunk is csak a 12. héten hangosította ki az orvosom. :) Ez így tökéletes, nincs min aggódni!


25 hkm

2012. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megnyugodtam. :))) Annyira féltem, hogy nem lesz szívhang, mikor felültem a vizsgálóágyra remegett a láam.... És bujkált a baba:d alig akarta az orvos megtalálni.
2012. jan. 30. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
az eredményed azt jelenti, hogy gratulálunk, megnyugodhatsz, minden a legnagyobb rendben (nekem is csak 13 heteen hangosították ki, előtte csak mutatta, hogy ez a szív és ver) de legközelebb kérdezz bátran a dokitól, nincs hülye kérdés
2012. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!