Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 6. hétben. Ma...

Most vagyok 6. hétben. Ma voltam ultrahangon, A petezsák épp CTR:5mm szívműködés és szikhólyag is látható. Viszont épp hogy hazaértem, véreztem. Igaz gyalog kellett feljönnöm a kilencedikre. Lehet ez az oka, vagy az ultrahang miatt volt? Baj van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
OFF (bocsi): A 6. hét hányadik napján vagy? Most nézték/látták először a petezsákot?
2010. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval ennyi?De már nincs vérzés?Menjek dokihoz?6.hét 4.nap petezsákot is látta
2010. febr. 25. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz!!!!!! A vérzés nem játék! Majd ő megmondja! Szorítok h minden ok leygen!
2010. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. febr. 25. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi uh-n voltál? Mert ha jól emlékszem nekem azt mondta a doki, hogy utána előfordulhat kisebb vérzés (nekem nem volt) De mindenképpen menj vissza a dokihoz!!!
2010. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen hüvelyi ultrahang volt.Jövő 7 en tudok csak menni,addig reménykedem hogy semmi baj nincs.Már csak barnázok napi pár cseppett.Ez nem gond azt mondta a múltkor.
2010. febr. 26. 16:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben,már 16hetes vagyok:)
2010. máj. 1. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!