Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hanyadik napon mutatott...

Nektek hanyadik napon mutatott pozitívat a teszt?

Figyelt kérdés
Én olyan 3 hetes lehetek (ha van baba) de még negatívat mutatott a 10es teszt. Érzek magamon tüneteket egyre erősebben, de negatív lett. Nem volt tervezett baba, de ha jönni akar jöhet, csak szeretném tudni, mert akkor jobban vigyáznék magamra, stb. :) Olyat is hallottam, hogy valaki csak a 45. napon tesztelt pozitívat. Ez lehetséges? 2 hónapja tettem le a fogamzásgátlót mert nem bírta a szervezetem, azóta megszakításos módon "védekezünk".
2012. jan. 31. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességem előtt 1 évvel abbahagytam a fogamzásgátlót, 4-5 hetes lehettem, amikor kiderült, hogy terhes vagyok.

A második terhességem sajnos abortusszal végződött, egyébként a kimaradt menstruáció első napján már pozitívat teszteltem, a harmadik terhességemnél szintén a kimaradt menstruáció első napján pozitív volt a teszt, elvileg február 8-án jön a hugi.

Hozzáteszem, hogy én nagyon jól ki tudtam számolni, mert nagyon rendszeres (napra pontos) volt a menstruációm.


Persze, létezik, hogy csak a 45. napon mutat pozit a teszt, de azért egy nő érzi a testi változásokat, véleményem szerint azért már előbb is lehet sejteni.


Ha 2 hónapja tetted le a gyógyszert, akkor azért az is lehet, hogy még nem állt be rendesen a ciklusod, de benne van a pakliban a baba is. Szerintem várj a teszttel egy-másfél hetet, és ha akkor is negatív, akkor doki, ha pozitív, akkor gratulálok. :)

2012. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia

Mi is úgy voltunk vele, hogy ha akar jönni akkor jöhet, de mi nem védekeztünk már a végén. Nemvárt napján délután teszteltem halvány pozitívat, majd másnap reggel szintén, három nap múlva már nagyon szép két csíkom lett. Ekkor lehettem olyan 4 hetes. A tüneteim kb egy héttel a pozi teszt előtt kezdődtek, a mellem fájt nagyon és szurkált az alhasam.

11 hkm

2012. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A menzesz kimaradása után 4-5 nappal lett csak halványan pozitív a teszt, pedig ikrek fogantak meg, és olyankor állítólag korábban és erősebben termelődik a hcg.

Szóval kinél így, kinél úgy, a negatív tesztnek pár napig még nem szabad hinni szerintem, ha nem jön meg a stuka.

2012. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 3 napos késésnél teszteltem először 25-ös érzékenységűvel, este, és egyértelmű pozitív lett.

Szerintem a tesztek elég hamar kimutatják. Biztos van olyan, akinek csak később, de az ilyen esetek kb. 90%-ánál azért, mert később fogant.

Fogamzásgátló abbahagyás után gyakori, hogy késik, és rendszertelen a ciklus, nem mindenkinél áll be egyből. Véleményem szerint nem vagy terhes, (vagy legalábbis nem 3 hetes, gondolom a feltételezett fogantatástól számoltad) az, hogy milyen tüneteket érzel, nem mérvadó, a hormonális változások (fogamzásgátló abbahagyása miatt) is okozhatják.

2012. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt már 5 nappal pozi lett!
2012. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :))) Egy hét múlva újra tesztelek és meglátjuk. :)
2012. jan. 31. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Mensi napján már mutatnia kell, de max. a 32-napon tuti.
2012. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt a napot az utolsó mensi első napjától számoljam, vagy a fogantatás pillanatétól? Sosem értettem hogyan számolják. :)
2012. jan. 31. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Menzi napján halványan megjelent a 2.csík, aztán még aznap egyet, majd következő napokban még kettőt teszteltem, alig akartuk elhinni!!
2012. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!