Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kijött a köldök, tényleg...

Ha kijött a köldök, tényleg közel a szülés? 35hetes km

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon nagy hasam volt és nem jött ki a köldököm.
2009. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dehogy,nekem mihelyt megnőtt a hasam és látszott a terhesség,úgy 20 hetes körül már kezdett kiemelkedni.Én véleményem szerint ez nem igy van!

Még további szép terhes heteket és könnyű szülést kivánok!:)

2009. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik terhességemnél se jött ki(2 babát szültem)
2009. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 20. héten jött ki,39+5 napra szültem,szal ennek nincs hozzá köze:)A védőnő azt mondta vékony a hasfalam,azért jött ki.Boldog babavárást!
2009. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 25. hét ota hol kint van, hol nincs. Ha pl háton fekszem és a baba nem tolja magát fölfelé, akkor visszább megy a helyére, ha pedig tusolok pl, akkor nyomja kifele magát (gondolom élvezi, különben elhúzódna és nem odatolná magát) akkor pedig kifordul a köldököm. 37+2 hetes vagyok, remélem vár még legalább 2 hetet odabent, de várhatna akár 4-et is.
2009. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4 babát szültem, egyiknél se fordult ki a köldököm, csupán kisimult. Ez biztosan nem jelzi a szülés közeledtét. Az enyémek legalábbis nem maradtak bent :))
2009. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!