Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért jön a védőnőm szinte...

Miért jön a védőnőm szinte havonta? Rendes körülmények között lakunk szép tiszta házban. Már kétszer volt nálunk. Rendes nő csak mégis érdekelne a ti véleményetek.20hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Én is ugyan így voltam,csak az egyik hónapban ő jött,a másikban én mentem.

Ha meg lesz a baba még többet fog menni!

2012. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Mond meg neki finoman, hogy ő már látta a körülményeket, ezentúl a rendelőben szeretnél vele találkozni.


Én utálom az idegeneket a lakásomban.

Mondjuk a védőnőmmel jóban vagyok, de nem is jár a nyakamra.

2012. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már sokadjára olvasom,hogy milyen buzgók a védőnők!Én pár napon belül szülök és nálunk még egyszer sem volt!!!És nem tuti nem azért,mert olyan rettenetesen jó körülmények között élünk (átlagos,semmi extra).Nem is említette,hogy szándékában áll megnézni minket.Ez terület függő,vagy mi??!!Annyit mondott,ha megszülök csörögjünk már rá telón.Most akkor ez hogy van?
2012. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt,elkezdte mondani,hogy mit hova rendezzünk át a lakásba,és vegyünk egy nagy képet a falra.Amikor harmadszorra jött,megmondtam neki,hogy nem kell többet jönnie.Mondjuk nálunk más volt,mert én egészségügyis vagyok.Szerintem kérd meg,hogy a rendelőbe találkozzatok,ha majd vinned kell a babát.
2012. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Megszokas kerdese, ha neki ez az alap es a rutin, tehat fontosnak tartja a latogatast, akkor latogat. Ha nincs sok munkaja, akkor meg foleg latogat, mert le kell dolgoznia x orat egy heten es annyi papirmunkaja nincs, hogy sokat uljon felette, igy inkabb uton van es ezzel is megy az ido. Terhesseg alatt hozzam sem jott, szules utan is csak az elso 3 honapban haromszor, utana sohasem.

Akkor azert jott, mert kellett jonnie, de mindig csak beugrott. Viszont annak a vedononek hatalmas terulete volt, egy kisebb varosra ket vedono jutott, raadasul felhuztak egy uj reszt sok-sok utcaval, amit fiatal hazasok vettek meg sorban par eve es ugye szuletnek a gyermekek. Ez a terulet is a mi vedononke lett, mondta, hogy kb minden masodik hazban van egy harom ev alatti gyermek, de sok helyen mar van, vagy jon a kisteso is.

Gondolom a mi vedononk ezert nem viszi tulzasba ezt, a tiednek meg van ideje.

De ennyit szerintem akkor sem kell odajarnia, en a helyedben finoman rakerdeznek. Nem baj ez, ha normalis, akkor nem sertodik meg. Szerintem volt mar mas is ott, aki elkuldte egy ido utan.

2012. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én meg pont azért morgolódom,mert nem jön.:-) Kisfiam 3 éves múlt decemberben, egyszer látta, amikor megszületett. Most 32 hetes terhes vagyok, és még nem volt nálunk, gondolom csak szülés után jön ki. 3 hete van új védőnőnk, de amint látom Ő se túl aktív. Szóval, ez van.:-)

Boldog babavárást! 32 hetes kismama

2012. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Az én kislányom már 22 hónapos.Egyszer volt nálunk mikor terhes voltam,meg kb. 2-szer mióta megvan a kislányom.De engem nem zavar.Én másfél hetes kora óta viszem tanácsadásra havonta szoktunk menni 18 hós koráig.De ha gondom van akkor beszélünk.
2012. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hozzank is jon,jott mindig,es en megvagyok vele elegedve.a masodikat varom es mult heten volt eloszor megint,ilyenkor mar havonta jon,szules utan is,plussz tanacsadas.en egyaltalan nem banom,csak a fontos dolgokat mondja el es kesz,nem szokott sokaig zavarni.raadadul neki rengeteg munkaja van,de megis mindenkihez ki kell mennie,plussz o van a haziorvossal a rendelobe,plussz a nogyogyasszal terhes tanacsadason,mindenhol ott van es nekem ez jo.o tud rolam mindent,barmit kerdezhetek,es hiaba jart hozzank evekig,es hiaba tudja h jol lakunk,elunk,most meg csak 18hetes vagyok,de megint jon,mert jonnie kell,es mert ez a dolga.en meg azt nem ertem ahova nem jar ki,meg nem is talalkoznak vele,nem latja a gyereket???sot nalunk meg a bolcsibe,oviba is o jar ki.egyaltalan mi az h nem is talalkozol vele???resze kell h legyen az eletednek ha szulsz,akkor hova hordod havonta tanacsadasra a gyereket???
2012. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsonak:

en irtam, hogy terhesseg alatt egyszer sem jott ki, szules utan pedig haromszor.

Ettol fuggetlenul en ismerem, O is ismer, a gyerekeket is ismeri.

Terhesseg alatt es szules utan mi mentunk hozza idopontra tanacsadasra. Attol, hogy O nem sokszor jott, tanacsadasra meg ugyanugy menni kellett. De gondolom ez mindenhol igy van.

Nekem mondjuk ennyi boven eleg volt.

2012. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem azzal kezdte a tanácsadást (mindenféle ismeretség nélkül), hogy a terhesség ideje alatt havonta jönnie kell látogatóba, attól függetlenül, hogy én is megyek hozzá.


Úgy gondoltam, hogy ez biztos így van rendjén, nem tudtam, mi ennek a rendje. Aztán tudomásomra jutott, hogy ebben a városban ő az egyetlen védőnő, aki jár terhesekhez is havonta. Szülés után pedig hetente :s


Belegondolva ez kicsit túlzás, ráadásul nem 10 percig marad, hanem min. egy fél órát.

Én úgy oldottam meg, hogy csukom a kaput, csengőnk nincs. 27 hetes vagyok, kétszer volt nálunk, és le is fogom magam tagadni, ha durvulna a helyzet. Amikor meglesz a gyerek meg pláne... egyébként rendes nő, de mégis csak egy idegen, és általában a lelehetetlenebb időpontokban akar látogatni. Ha megszülök az agyamra is megy. :)

2012. febr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!