Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megéreztétek a babátok nemét?

Ti megéreztétek a babátok nemét?

Figyelt kérdés
Mennyire jött be az érzetetek?
2012. jan. 31. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Mi most nagyon úgy érezzük a Férjemmel,hogy Kisfiúnk lesz,első baba,de sajnos még nem tudjuk mennyire jött be.De amint megtudjuk írok!
2012. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

meg voltam győződve, hogy fiú

családom arról, hogy lány

produktum : lány, de azzal álmodok, hogy elnézték, és fiú :D

egyébként örülök a lánynak is, de mégis fiúval álmodok :)

2012. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszod. Én még a 9. héten járok, és nagyon úgy érzem kislány lesz. (Bár körülöttem mindenkinek kislánya van) Az elejétől úgy gondolok rá. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz, bár akárhogy alakul akkor is imádom már most! :)
2012. jan. 31. 19:12
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Elsőnél amint elmondtam, egyértelmű volt a családnak, hogy kisfiú lesz ( a férjem minden testvérének 2-2-2 fia van). Én reménykedtem, hogy kislány lesz, de a 20. héten egyértelműen látszódott, még számomra is, hogy ott bizony kukac van.

Most várom a másodikat, 14. hétben vagyunk, a 12. héten úgy látta a doki, hogy kisfiú, de ugyebár ne vegyem készpénznek. A családnak most nincs megérzése, vagy legalábbis még nincs. Bár sógornőm, mikor meglátta a fotót a kicsiről, annyit mondott, tiszta bátyja, tuti fiú!

Nekem mindegy mi lesz, mert a második babánkra évek óta várunk.

2012. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Én kislányt akartam pedig körülöttem mindenki azzal fárasztott, hogy hegyes a hasam. Szerencsére kislány lett. Nemsokára egy lehetőleg kisfiút is szeretnénk majd alkotni. Konkrét megérzésem nem volt. Én inkább fiúra tippeltem volna. De csak azért, hogy ha fiú akkor ne lássák, ha csalódok....
2012. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat!
2012. jan. 31. 19:35
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Első babánál azt hittem lány, kisfiú lett. Most azt hittem kisfiú, az ultrahangon kislányt látnak. Szóval én nem igazán éreztem meg.:-)

Boldog babavárást! 32 hetes kismama

2012. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk első baba, ahogy megtudtuk, hogy babánk lesz Dórikának szólítjuk és 22 hét 5 naposan ki is derült, hogy tényleg kislány. :) 4d-n voltunk, úgyhogy szerintem teljesen biztosra vehetjük hogy kislány :)
2012. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Mindháromnál első pillanattól éreztem hogy mi lesz. Pedig lányt vártunk elsőre de pár hetesen már biztos voltam hogy fiú. 23 hetesen genetikai vizsgálatból is 100% lett hogy valóban az.

Másodjára szintén rögtön tudtam hogy na MOST kislány.

És harmadjára szintén, már mondtam az orvosnak is amikor 15 hetesen UH n voltunk hogy meg se kell nézze, mert tudom hogy kisfiú lesz megint...és mondta is hogy igen tényleg az.

2012. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy válaszoltatok! :)
2012. jan. 31. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!