Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már úgy, hogy megérez...

Voltatok már úgy, hogy megéreztétek, hogy babátok lesz?

Figyelt kérdés
Én most így jártam, tüneteim is voltak, pénteken szeretnék tesztelni, de tartok egy kicsit, tegnap még volt hasszúrka (2 napig volt), ma már nincs, de a mellbimbóm még mindig nagyon érzékeny, és a derekam is fájdogál.
2009. jún. 17. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is akarok tesztelni de nem tudom mikor csináljam meg nem fogom kibírni reggelig attól tartok. Meg hát leginkább a csalódástól. Már 3 napja késik de minden nap van egy kis mindjárt megjön érzésem főleg amikor nagyon a baba dologra koncentrálok ha lefoglalom magam a munkával akkor nem... A folyásom testápoló szerű a melleim nekem is nagyon fájnak de nekem is inkább a mellbimbóim. Olyan jó lenne ha nem is jönne meg és + tesztelnénk. Megy a drukk:)
2009. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok úgy! A férjem ki is nevetett. megkérdezte ma is tőlem :na terhes vagy még? 23-ára nem várom. Az akarok lenni már nagyon!
2009. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én már nem nagyon merek reménykedni, de ebben a hónapban a férjem már kétszer is mondta, hogy már babás vagyok, kérdeztem is tőle, hogy megérzett valamit? Azt mondta, hogy nem tudja.

Jövő hétre nem várom.

2009. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok én megéreztem és jól éreztem tegnap és ma van két halvány + tesztem...:-)Mindenkinek megy a drukk..:-))
2009. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia velem is fordult elő már ilyen,h. megvan a babó,jól éreztem,csak spontán elvetéltem.Na de most!3 napja késik,vannak tüneteim,és eddig minden ok.Még nem csináltam tesztet.
2009. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Persze hogy van.Én is már rögtön éreztem hogy sikerült!Aztán kb 1 hét múlva az alhasam éreztem h keményebb,meg szurkál néha.Vártam 2 napot a teszttel,halvány csíkot jelzett!Én hiszek abban h a nők megérzik!Úgyhogy ne aggódj:)Gratula:)10 hónapos kislány anyukája
2009. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoka, és a drukkot, holnap tesztelek!
2009. jún. 18. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!