Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincsenek valami jó tippek,...

Nincsenek valami jó tippek, trükkök hátfájás ellen? 34hétben járok eddig semmi bajom nem volt most már ott tartok hogy ha felállok egyből nyilall a hátam! Vagy valami krém?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy az érintés fájdalomcsillapító hatású. Feküdj le az ágyadra, úgy, hogy a fejed jól fel van párnázva, és kezdd el a hasadat simogatni, körbe-körbe...
2009. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok kipróbálom:)
2009. máj. 31. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
35hetes vagyok. Pont 5 perce mondtam valakinek, hogy nekem nem szokott fájni a hátam, mint sok kismamának. Szerintem amikor csak tudsz, igyekezz feküdni, válts pozíciót gyakran, tehát ne ülj órákig ugyanúgy, néha feküdj oldaladra mikor tévézel, meg ilyesmi. Nekem csak akkor fáj icipicit néha, ma kelek ki ágyból, vagy állok fel, de nekem nincs olyan mint sok kismaminak hogy már szinte sírnak, annyira fáj nekik. Hála Istennek én nagyon szerencsés vagyok.
2009. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hastartópánt! Most néztem én is utána... áll utolsó trimeszterre ajánlják és most kezdem majd, épp most akarok egyet beszerezni! :-) Remélem tudtam segíteni.
2009. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem...köszy:)
2009. máj. 31. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!