Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes terhes vagyok, és 3....

38hetes terhes vagyok, és 3. fokû érett a lepényem. A doki vissza hívott ctg re 2 nap mùlva. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ugye heti 1x kell járni ctg re, én tegnap voltam igyebár,megnézte az uh omat is és azt mondta a lepényem miatt 2 nap múlva kontrol, ctg. Szerintetek mi lehet az oka??

2012. febr. 1. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megnézi, nincs-e elhasználódva. Mert ha igen, az ugye nem jó a babának.
2012. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mert elöregedett a méhlepényed, jobb lenne, ha első vagy másodfokban lenne érett csak. Megnézi, hogy kap-e még elegendő tápanyagot a baba ettől függetlenül vagy indítani kell a szülést esetleg.
2012. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A hármas fokú érettséget már nagyon kell figyelni. Nem akarja, hogy ne kapjon elég vért, tápanyagot a babád!
2012. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és azt ctg n keresztül hogyan látja? Igen mondta h elöregedett és nem tudja ellátni a babát, de akkor most mig meg nem szülök 2 naponta mennem kell???
2012. febr. 1. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a 39. + hétben vagyok,kiírás előtt3 nappal.Nekem most hétfőn mondta az orvosom,hogy kezd öregedni a lepény,de ő UH vizsgálattal nézte meg.Sztem CTG-vel a kapott értékek alapján értékelik ki,hogy hogyan működik.+ ha még UH-val megnézi,akkor ugye "szabad szemmel" is láthatóvá válik a dolog.Természetes,hogy fokozottabban ellenőrzésre kell járnod, a baba érdeke!
2012. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, innentől 2 naponta vagy ha a doki úgy látja, akkor naponta, de vélhetően ez az állapot nem tart sokáig már, előbb meglesz a babád, mint a kiírt időpont
2012. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Látja a ctg-ből és örülj neki, hogy visszahív 2 naponta, legalább biztonságban vagytok a babád és te.
2012. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én örülök neki hogy figyel ránk, csak aggódom!!! Remélem időben észreveszi ha gond adodna vagy valami.
2012. febr. 1. 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Nincsen ezzel semmi gond! Azért nézik gyakran, hogy időben kiderüljön, ha nem látja már el a funkcióját a méhlepény. Nekem már a 34. héttől hármasak voltak a méhlepényeim (ikrek), minden rendben volt végig velük, de sűrűn vizsgálták.
2012. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt. Amikor letelt a 2nap újra ctg. Nem volt jó a szívhang. Szülőszoba,terheléses teszt,aztán magzatvizet néztek. Bezöldült.. Megszültem is minden rendben ment. Nyugodj meg..hamarosan a karodban tarthatod majd.
2012. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!