Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is magára van maradva? Se...

Más is magára van maradva? Se a szülésnél, se az újszülöttnél nem lesz segítségem.

Figyelt kérdés
Kicsit félek, első baba lesz. Párom elájul ha vért lát, külföldön élek senkim sincs itt. Menni fog? Ugye ösztönösen tudni fogom a dolgokat? Rengeteget olvasok erről és informálódok! Engem 3 szülésnél is igényeltek a barátnőim :-), nagyon örültek, hogy velük voltam a nehéz percekben. Van ötletetek, hogy hogyan nyugtassam meg magam?
2009. máj. 31. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát megoldhato az is,hogy a párod csak a vajudásnál legyen bent,akkor még nincs annyi vér!vagy hivd a barátnöidet te is!az ösztön nehéz,vagyis nekem hetekbe telet,mire rájöttem mikor mi a teendö!
2009. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A párod nyugodtan bemehet veled vajúdni.Ott nem lessz vér csak a kitolásnál....
2009. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nyugodtan bent lehet a párod, szinte végig. a legvégénél, ha nem bírja kiszalad. lesz rá ideje.

nekem a párom elsőre azt mondta nem biztos, h bent lesz. végül bent volt, és azt mondja azt látott, amit akart, és nagyon örül, h bent lehetett.

2009. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek. Sajnos a barátnőim mind babáznak és minimum 1000Km-re vannak tőlem, így rájuk nem számíthatok. De megpróbálom meggyőzni a páromat, még szerencse, hogy van rá pár hónapom :-)))
2009. máj. 31. 13:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Első baba lesz, külföld, nincs segítség, barátok sem nagyon és ráadásul nem vagyok már együtt a baba apjával, nem nagyon számítani rá.
2009. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy! Remélem a babád amikor világra jön, elfeledteti veled az egyedüllétet és hatalmas boldogsággal fog megajándékozni téged! Sok boldogságot!
2009. máj. 31. 14:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Én mindkét babámat egyedül szültem, és az szülés után is egyedül boldogultam. Ösztönösen menni fog, ne aggódj. Bár a harmadikat már nem szeretném egyedül szülni.
2009. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, köszönöm szépen a biztató választ! Sok sikert mindenkinek!
2009. máj. 31. 16:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszi. A szerencse rám fér az biztos. Remélem a baba elég erőt ad majd, és nem esek depresszióba meg önsajnálatba. Neked is sok szerencsét és jó egészséget, könnyű szülést!
2009. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia èn is kulfoldon èlek 1000km re a szeretteimtol.Van egy kislànyom aki 4 èves.Anyukàm itt volt 2kèt hètig mig beleràzodtam a babùzàsba,de persze az oszton is megvan de azèrt jo a segitsèg!Szerettem volna nagyon hogy legyen mèg egy babànk de ès hogy ne legyen nagy a korkulonbsèg a kèt pici kozott.Most babàt vàrok ujra jon a kisteso!Nem mertem elobb vàllalni "egyedul"persze a fèrjem amiben csak tud segit ès segitett is de ugye o dolgozik reggeltol estig.Most ujra itt lesz anyukàm a baba szuletèsekor.Szerencsère!!

Sajnos szulès utàn mikor anyukàm elment depresszioba estem nagyon egyedul voltam a kis csoppsèggel.aztàn anyukàm ujra eljott ès sikrult felàlnom ès erore kapnom.

Ha teheted akkor ha nem is a szulèskor de legealàbb az elso 2hètben kèrdd meg valamelyik baràtnodet menjen el hozzàd segiteni vagy anyukàd vagy valakit!!Nagyon sokat segitett nekem az a 2hèt segitsèg is.

egyèbkènt melyik orszàgban èlsz?

2009. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!