Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok! Már...

19 hetes kismama vagyok! Már írtam hogy Kb 2 hete hagyott itt a párom, de már nem bírom tovább. Mindennap találkozunk és azt mondja hogy nem bírja ki hogy egy napig ne lásson, de tegnap elutaztam 20km-re de még csak fel sem hív. Már kibírja?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok a helyemben?Tegnap előtt együtt töltöttük az egész napot elutaztunk a barátainkhoz,és csodás volt,nekik is és mindenkinek azt mondja hogy leszünk még együtt szerinte.Eddig erőt vettem magamon és nem kerestem.Nem is akarom,pont azért jöttem el otthonról hogy hátha elgondolkozik.De nem úgy tűnik.Holnap megyek haza,és nem tudom mire számítsak hogy milyen lesz ha eljön hozzám.Ez a bizonytalanság felemészt.
2009. máj. 31. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy terhesen miért kell ennyire "gyerekesen" viselkedni. Vagy együtt vagytok, vagy nem. Nálam ez 16 évesen befejeződött, (vagy el sem kezdődött?)

Üljetek le, beszéljetek meg mindent elejétől a végéig, ha együtt laktatok próbáljátok meg újra, ha nem megy, akkor végleg be kell fejezni.

Szerintem a babának sem jó, hogy te elég sokat vagy feszült,ideges emiatt.

2009. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudom elképzelni, a helyzeted, csak veled érezni. A húgomat is elhagyta a párja, megcsalta ( a testvérem holnapra van kíírva), még a teresség elején. Mostanában kezd normálisan viselkedni, Ő is sokat meglátogatja a húgomat,kedves, normális. De sajnos ez nem az igazi. Mindig ott van valami köztük, ami soha nem fog helyrejönni. A testvérem egyedül, pár és társ nélkül "csinálta" végig a terhességet, (Sőt van egy 2 és fél éves fiúk is).Soha nem kérdezte meg a párja, hogy mi van Velük. ( csak most, a végén érdeklődik). A testvérem nem akar békülni, nagyon megbántotta, megalázta Őt a volt párja.


Én az elején azt tanácsoltam a húgomnak, hogy beszéljék meg a helyzetet.


Úgy gondolom,nektek is le kell ülni és meg kell beszélnetek, hogy ki, mit akar a másiktól. Szerintem a bizonytalannál sokkal jobb a biztos, mégha az rossz is.

Ha holnap hazautazol, ülj le vele, és beszéljétek át!!!!


Sok sikert és sok boldogságot kívánok Nektek!!

2009. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha százszor nem beszéltem vele akkor egyszer sem,de semmi lényegeset nem tud mondani.Néha ugy érzem hogy tele vagyok erővel és nem érdekel,de most pl ugy érzem megbolondulok ha nem keres meg.Én imádom és szeretném ha visszajönne,és nekem is van egy fiam aki apjaként szereti őt,ezért is nehéz nagyon.
2009. máj. 31. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Istenem be sajnállak!

Elég szemét a párod,ha most nem tudja félretenni a férfiasságát és mint ember tartson ki melletted ebben az időszakban.

Biztosan van neki másik nője akivel kielégül.

Annyira félek én is ettől,mert mióta terhes vagyok nincs kedvem a szexre és nem is vagyok vonzó.

Tanácsot adni ???

Éreztesd vele,h szükséged van rá.De nagyon.Váltsd ki valahogy belőle a felelősségérzetet.Valamennyire megvan benne,mert valahol érzi a kötelességet.

Érd el h várja a babát és vondd bele Őt is a babával való jövőbe,de csak pozitivan.

Ha legtöbb nap látni akar,akkor szeret még téged,de a férfiasságával nem tud mit kezdeni.

Vigyázz nagyon a babára és magadra,mert az úgyis egy óriási kapocs lesz köztetek.A nők jöhetnek -mehetnek az életében,Te szerintem úgyis többet fogsz jelenteni azoknál.Még ha teljesen el is hagy a terhességed alatt,de majd ha megvan a baba és te újra csinos leszel,jó női taktikával még visszaszerezheted.

Drukkolok neked.

Majd írj ,h mi lett.

2009. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
NEM GONDOLOM HOGY LENNE VALAKILYE,ÉS VOLTUNK IS EGYÜTT ELÉGSZER MIÓTA KÜLÖN VAGYUNK IS.NEM TUDOM MIT KELLENE TENNEM HOGY VISSZASZEREZZEM,NEM TUDOK ILYEN BIZONYTALANSÁGBAN LENNI AMIG MEG NEM SZÜLÖK.MONNDJUK SOK MINDENT NEM TUDOK CSINÁLNI,VAGY EZ VAN VAGY SZAKITOK ÉN VELE VÉGLEG.DE AZT NEM TUDOM MEGTENNI,ÉS AMIKOR EL AKARTAM KÜLDENI HOGY FELEJTSEN EL MINKET AKKOR AZT MONDTA HOGY UGYSEM ÖRÖKRE LESZ VÉGE!!!!AZT MONDJA HOGY SE VELEM SE NÉLKÜLEM,DE ILYEN NINCS ÉS HOGY NEKI IS ROSSZ MERT MÉG SOHA NEM VOLT ÍGY.
2009. máj. 31. 16:09
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Nője van,száz százalék.

fogadd el!

most lelkiismeret furdalása is van,azért akar szinte minden nap látni.nem tud dönteni.

ez van.

2009. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megmondanám neki, hogy nem szeretném tovább így folytatni. Döntse el, mit akar, mert ez a bizonytalanság a legrosszabb. Vagy legyen veled, vagy inkább ne is találkozzatok. Tudom, ezt nehéz megtenni, de hosszútávon csak ez segíthet.

Én egyszer voltam ilyen helyzetben a párommal, ő akkor a kötelezettségektől ijedt meg, pedig nálunk még szó sem volt babáról akkoriban. Amikor rájött, hogy nem lesz örökké visszaút, és hogy valóban örökre elveszíthet, észhez tért. Azóta évek teltek el, házasok vagyunk, és most várjuk az első gyermekünket. De ha nem így alakult volna, akkor sem bánnám, hogy akkor erős voltam.

Abból, amit írtál, hogy szerinte lesztek ti még együtt, egyértelmű, hogy biztos abban, hogyha akarja, te visszafogadod, és így még sokáig eljátszhat veled. Ne hagyd ezt, és bármilyen nehéz is, legyél határozott! Hidd el, megéri! Már csak a baba miatt is, milyen lenne neki, hogy hol van apja, hol meg nincs.

2009. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hiába pontozol le,ez is csak a gyerekesség része...

nőjj fel,és láss,mert megcsalnak!

2009. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
BOCS DE ÉN NEM PONTOZTAM LE SENKIT.ÉS NEM VAGYOK GYEREKES!!MARHÁRA NINCS HUMOROM GYEREKESKEDNI.ÉS NINCS IDELYE HOGY MEGCSALJON VAGY LEGYEN VALAKIJE DE HA ESETLEG MÉGIS VAN AKKOR MAJD MEGIROM NEKED!!!!MINDENKINEK KÖSZÖNÖM!!!!
2009. jún. 1. 10:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Megcsal,nője van.Te meg egy naiv vagy.

Nem kellett volna lepontozd azokat akik őszintén megírták neked.Ő is butának lát h nem veszed észre!

Majd könnyen megteheti máskor is.

De elöbb-utóbb ráun.És tudja Ő is ezt ,h csak ideig -óráig van ezzel a mostani nőjével.

De ha te nem látod a fától az erdőt,akkor sajnállak.

2009. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!