Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Utrogestan hüvelykapszulát...

Az Utrogestan hüvelykapszulát hány óránként kell használni? Ill. milyen időközönként?

Figyelt kérdés
3x2 van felírva nekem...
2012. febr. 3. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

reggel délben este két szemet felhelyezel.

és mondjuk reggel 7

aztán ebéd körül 1 órakor

este 8 körül

2012. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szabályosan kb. 8 óránként, minden nap ugyanakkor


fél óra csúszás biztos,hogy belefér- saját tapasztalat (a dokim azt mondta, hogy ez eléggé odafigyelős gyógyszer, nem szabad csak úgy össze-vissza alkalmazni, esetleg elfelejteni)

2012. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Osztom az előttem szólók véleményét. Az én dokim is azt mondta, vegyem komolyan és "osszam be" a napomat. Persze éjszaka nem kell ezért felkelni. Így én 8-kor, 15.30-kor és 22-kor használom. Én beállítom a telefonomat, mert különben elfelejtem, főleg, hogy már 8 hete használom :) . De ha nem tudom időben feltenni, (vendég van nálam vagy ilyesmi), akkor én is szoktam csúszni fél-1 órát.
2012. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én reggel 5:30-kor használom a hüvelyeset, 13:30-kor szájon át és 21:30-kor újra hüvelybe. Így épp 8 óra telik el az Utrok között.
2012. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!