Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? Fáj a hasam és...

Normális ez? Fáj a hasam és -bocsánat a kifejezésért- olyan érzésem van, mintha kakilnom kellene. Legfőképpen a bal oldalon fáj a hasam. Vérzésem nincs. Mit tegyek? 11 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
menj orvoshoz!
2009. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet kisebb megfázás, gyulladás, de lehet csak bélmozgás, dem ivel a baba növekszik, ezért nehezebben férnek el a belek, és ezért van rajta nyomás.
2009. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
11hetesen nem hinnm,hogy akkora a baba,hogy nehezedne a belekre a nyomás!
2009. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a baba, de a méh az mindenképpen növekszik. Attól lehet. Ha nem görcsölsz, nincs hasmenésed, akkor nincs gond. Tényleg lehet, hogy a belek rendeződnek. De ha görcsölsz, menj dokihoz, vagy addigis szedj magnéziumot!
2009. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Még az is eszembe jutott, hogy nem ettél valami puffasztó kaját? Mert nekem mindkét terhességem alatt még pár falat káposzta vagy bab is olyan hascsikarást okozott, hogy azt hittem "megszülök".

2009. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem ettem puffasztót,viszont nagyon fel vagyok fújódva.Magne B6ot szedek folyamatosan.
2009. máj. 23. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a Magnéziumtól állandóan nagyon puffadtam, fájtak a beleim és hasmenésem volt, mivel nem jöttem rá csak a 36. héten amikor el kellett hagynom, ezér hónapokig küszködtem!

Ezt is ved számításba!!!

38+5 kismama

2009. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is...csak a jobb oldalon. szintén a 11. hetet taposom. Mikor voltam ultrahangon mondta a doki hogy meg kell szokni az újszerű fájdalmakat, szúrkálásokat (amíg nem görcsszerű), mert ez az állapot ezzel jár, nő a méh és a belek bizony már 11 hetesen is renyhébbek mint normál állapotban. Én is nagyon puffadok sajna, főleg esténként, mintha vmi lufi lenne a pociban. Most majd arra állok rá, hogy sűrűbben de keveset eszem, hátha jobb. A magnézium rám sem volt túl jó hatással az emésztést illetően ugyanakkor mióta szedem nincs barnázásom (nekem ezt egy vérömleny okozta, ami folyamatosan ürül, de hál Isten a kicsit már nem veszélyezteti).
2009. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!