Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek a gyereketek arca a...

Nektek a gyereketek arca a 19-20 hetes 4D ultrahangon hasonlított arra, amelyikkel a szulés után találkoztatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Igen! :)

Kicsit husisabb lett, de nagyon hasonlított. :)

2012. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) tényleg? akkor jó :), mert az enyémnek olyan szép arca van, tök bírnám, ha kb így maradna :)
2012. febr. 3. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi 32 hetesen voltunk. A babánk nemrég született és pont mondtuk,hogy annyira nem hasonlít a 4D-s képére,hogy ha nem lettünk volna ott,azt hinnénk másik babát vettek fel!:)
2012. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A miénk is nagyon hasonlított, tesómék babája viszont egyátalán nem,mintha egy másik baba lett volna.
2012. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk is nagyon hasonlított, bár amikor született pufikább volt. 21 hetesen voltunk 4D-n.


Nagyon büszke voltam, mert már a sima UH-n is azt mondta a dokim, hogy ritka szép pofikája és hosszú combja lesz a kislánynak és tényleg csodás az egész alkata. Mint egy minimanöken, nagy hajjal is született.


(Nem fogom mindenféle babaszépségversenyre-fotózásokra vinni, teljes gyerekkort szeretnék neki, holott kaptunk már megkereséseket)

2012. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
kisfiam 16 hetes 4D-s arca is hasonlított, ugyanolyan volt, mint újszülött korában.
2012. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Én majd leestem a vizsgálóról mikor megláttam: tiszta anyósom arca volt. Jót is rötyögtűnk, hogy áááá, ez csak UH, az ismerőseink közül senkinek nem hasonlítotott az uh a picurra.

Hát amikor kihozták és először megpillantottam:::: UGYANAZ.

Összehasonlítanám a 4Ds UH-t a "megszülettem"fotóval össze sem lehetne keverni :)

2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi először a 19. héten voltunk 4d-s vizsgálaton, és még olyan jól nem lehetett elkapni az arcát, de azért az is hasonlított. A 26. héten voltunk újból, és akkor már szépen lehetett látni az arcát. Már akkor megállapítottam, hogy tiszta apja. Aztán mikor megszületett akkor is kiköpött apukája volt, szóval akkor már nagyon olyan volt az arca, mint születésekor.
2012. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Úgy őszintén miért is lettem lepontozva?


Azért mert hasonlított a gyerkőc, vagy azért mert nagyon szép de ennek ellenére nem viszem modellkedni stb?

2012. febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt hogy hosszú combja van és szép arca hányszor de hányszor hallottam már :))) ( a szülők szeretnek ilyesmit hallani a gyerekről)

Nekem nem hasonlított igazából egyik gyerekem se a 22-24 hetes 4d-s felvételre. Talán csak az orruk látszott hogy kis krumpli mindkettőnek de úgy ennyi. Idekint sem hasonlítanak már úgy egymáshoz igazából (egyik 3 éves fiú másik 1 éves lány).

2012. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!