Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éles fájdalom bal oldalon,...

Éles fájdalom bal oldalon, mensiszerű görcsök 25 hetes terhes vagyok. Hasonló érzéssel találkoztatok?

Figyelt kérdés

vasárnap óta, vesémre gyanakodtunk, de maradt az érzés

félek valami vaj van


2010. márc. 4. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor jobb lenne, ha elmennél dokihoz, vagy ügyeletre, ott többet tudnak segíteni. Ezek a tünetek a méhszáj nyílását is jelenthetik, de reméljük, hogy semmi komoly. Vegyél be magnéziumot és pihenj, hátha az segít, de mondom, hogy a doki tudna többet segíteni.
2010. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
SZia!Nekem ugyanez van szinte,írtam is tegnap.Csak nekem a jobb oldalon,de tegnap menni nembírtam annyira szúrkált bele,fájt,és mellette még a bordáimnál is,az is csak a jobb oldalon,de azóta se múlt el:SSe feküdni,se ülni,se menni nemjó,mert ha felemelem a jobb lában,azonnal belehasít..most már mégjobban aggódok,mivel azt hittem mára elmúlik,kicsit jobb,bírok menni,de van mikor ugyanúgy előjön...de a szurkálás megmaradt teljesen a jobb oldalon,viszont én csak hétfőn tudok menni a dokimhoz,akkor rendel a magánrendelésén,remélem enyhül,és nincs semmi komoly..első baba,és fogalmam nincs hogy mi természetes és mi nem ilyenkor sajnos..:S(16h)
2010. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszike

lepihentem és fokkal jobb

baba nagyon pörög


igen 2. téged olvastalak amikor beirtam én is hétfőn megyek rendelésre akkora van időponton

és mivel a vese uh okés volt a babát is láttam akkor 2 napja nem tudom lehet h szalagnyúlás??


de ha a méhszáj nyilik azt nem kiséri váladék v. valami??

2010. márc. 4. 19:39
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem értelek benneteket,ha baj van,úgy gondoljátok,akkor ne a rendelésre,meg az orvosotokra várjatok,hanem irány az ügyelet!Inkább patyára nézzenek meg,minthogy baj legyen!Az orvosaitok ezért nem fognak rátok megharagudni!!!!!!!!
2010. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én is 25 hetes vagyok!én a múltkor éreztm ezt fájdalmat csak nekem még volt egy kis menszi szerű görcsöm is!azt mondta a dokim hogy nyulnak a szalagok!nekem a két oldalam fáj(-T)és kihatol a vesémre !de én felhivtama dokit és aonnal berendelt hogy megnézzen!max elküld uh-ra vagy vérvételre de sanos nem tudunk itt neked segiteni!menj el orvoshoz!
2010. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia!2.vagyok.Most jöttem az ügyeletről,3órát voltam ott,és valószínű h vakbélgyanú..de egyenlőre nemkell operálni,majs később kiderül.Holnap megyek kontrollra,mert bent akartak tartani pár napra,de én nem maradtam..úgyhogy jobban jársz ha elmész ügyeletre te is,nehogy nagyobb baj legyen..csak jótanács így utólag..de remélem jobban vagy már!:)
2010. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tüneteim voltak múlt héten, már másodjára. Annyira görcsölt a bal oldalon lenn, hogy egész éjjel nem tudtam aludni tőle, napközben pedig mozogni. Elmentem megvizsgáltatni, a belgyógyász és az urológus nem talált semmit, a nőgyógyászom először azt mondta, hogy biztosan az a bajom, hogy terhes vagyok :(( (Nem értem, miért gondolja néhány doki, hogy szórakozásból járok hozzá :( ) Aztán megvizsgált és észrevette, hogy egy korábbi műtéti seb helyén fáj nagyon. Szerinte az a legvalószínűbb, hogy van egy minimális hasi sérvem, vagy a régi műtéti sebből kifolyólag vmi összenövés a hasamban, ami a növekvő pocakom miatt most húzódik és fáj. 6 napig még naponta többször visszatért a fájdalom, de azóta hálistennek jól vagyok. Szerintem érdemes kivizsgáltatni magad, jobb tudni, mi a baj. Főleg, ha az ember lánya nem tudja, mennyi fájdalom "normális"... 19 hetes kismama
2010. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszike a válaszokat


anyit azé hozzátennék

vasárnap óta görcs

hétfőn: vérvétel és vizeletvétel - rendben

kedden házidoki majd urológia teljes uh-val - rendben

csütörtökön belgyógyászati vizsgálat - rendben


szóval bocsi de nem mondható hogy nem voltam sehol

szóval ez van


a vakbelet remélem azé észrevették volna - jobbulást kivánok amúgy

2010. márc. 5. 08:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia,2.vagyok:)Örülök hogy jobban vagy:)Azóta nálam is változott a "diagnózis"..ma voltam ugye kontrollon,ahol azt mondták,hogy tuti nem vakbél..hanem a jobboldali petefészkembe van egy 20mm-es "tüsző",így mondták,ami ugye gyulladás,és valószínű ettől fáj.Írtak rá gyógyszert,amit nemszívesen veszek be,de ha muszáj...azt mondták nem árt a babának,hát csaktudják...úgyhogy most ez van,remélem párnap mulva elmúlik:)
2010. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Ha megvizsgáltak és nem találtak semmit, most már nyugodt lehetsz, ha baj lenne, észrevették volna, nem? Még mindig fáj a bal oldalad? Én a biztonság kedvéért, és a védőnőm javaslatára elkezdtem magne B6-ot szedni, 1x1-et, és azóta sem fájt a hasam. Jobbulást! 19 hetes kismama
2010. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!