Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzéssel járó kis lepénylevál...

Vérzéssel járó kis lepényleválása volt valakinek?

Figyelt kérdés
Tegnap azt mondták attól van a vérzés, hogy icipici darabka levált. Baba jól van, méhszáj zárt. Volt valakinek ilyen? Meddig tartott? Ágynyugalom és magnézium van előírva, 21 hetes vagyok!
2012. febr. 4. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem volt a 16 héten.Egy hét kórház,szigorú ágynyugalom,utána még egy hónapig feküdtem.Azóta még egyszer volt vérzésem,de a doki nem látott semmit,minden ok volt.Tegnap estétől ismét barnás maszat,most már nem szaladok a dokihoz,úgyis szerdán mennem kell UH-ra.De úgy látszik végig fogja kísérni a terhességemet.Pedig nem is merek semmi megerőltetőt csinálni,sokat vagyok vízszintesben,meg egy kis házimunka meg főzés.Nekem az első vérzés úgy egy hétig tartott,a második egy napig.

22 hetes kismami

2012. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12 hetesen volt az elso gyerekkel. Majdnem felig valt le a lepeny, haematoma lett alatta. En mondjuk gorcsoltem is hirtelen nagyon erose es nagyon eros verzesem is lett egybol, korhazba kerultem, azt hittem, hogy vetelek. Vagyis biztos voltam benne...

De nem. A verzes aprankent elallt, 4-5 hetig kellett pihennem, a haematoma felszivodott es a lepeny is visszatapadt, vagy ilyesmi, fejlodott is a baba. Utana nem volt semmi gond, kozel 4 kilosan szuletett a fiam.

2012. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam:) Én is fekszek, ezt gondoltam én is, hogy kb 1 hétig biztos kitart. Szerencsére péntekhez képest jóval csökkent, fekszek is ha kell, csak a kisfiam megmaradjon:)
2012. febr. 5. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért, de milyen erős volt a vérzés, aminél lepényleválást állapítottak meg? Csak mert kb 3 napja én is minden nap találok vért a tisztasági betéten, de mindig csak minimálisat, kb. 1 cseppet. Ez nektek is így volt?

Köszönöm,


29 hkm

2012. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem gyenge mensihez hasonlított, a színe inkább barnás véres, nem élénk piros, rutascorbint szedek rá, 1 hétig tartott, de nagyon minimális! Nagyon vigyázz magadra, azért kérdezd meg az orvosod
2012. febr. 10. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) mindenképpen elmegyek dokihoz.. Boldog babavárást Neked, remèlem innentől komplikációmentes lesz mindannyiunknak :)
2012. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 15. héten elöntött a vér, de nagyon durván sok, nem élénk piros, barnás. Azt hittem vége, de az uh-n kiderült a baba jól van, a lepény hozzáér a méhszájhoz, icipici felszakadhatott. 3 napig véreztem, 1 hetet voltam bent kórházban, de azóta is feküdnöm kell. Nem került feljebb, még mindig hozzáér, már betöltöttem a 28. hetet, de sok pihenés és inkább fekvés.Annyit vagyok fent míg reggel elindítom a "nagyokat" oviba-suliba. Sokat segít a család, nélkülük nem menne.Még minimum 8 hetet bent kell maradnia!
2012. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!