Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Gertig Judittal (BAZ M....

Dr. Gertig Judittal (BAZ M. K. ) kapcsolatosan (terhesgondozás, szülés) van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Akár pü-ben is szívesen fogadnám. Két problémás terhesség után keresek egy jó szakembert.
2012. febr. 4. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a Miskolci igaz?

Nagyon jó doki!Ismerősöm szült nála és teljesen meg volt vele elégedve!Nagyon szerette és a doki is mindenre figyelt!

2012. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja és 30ezret adott neki a szülés végén!Vizsgálatokkor pedig 2-5 ig de nem minden vizsgálaton adott neki!

És nem tartotta soha a zsebét mint más orvosok!

2012. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom.Nagyon jó szakorvos,és lelkiismeretes,ha van egy problémás betege,akkor is bejár hozzá,mikor nincs is műszakba.Én is nála szültem ikreimet,vagyis sajnos sűrgősségi császár lett.Egy kis városból kerültem fel Miskolcra,egy hetet bent feküdtem,és egy orvost sem ismertem ott,őt ajánlották nekem,hogy jó orvos,mikor megmondtam neki,hogy nála akarok szülni,onnantól minden nap bejött hozzám,és nagyon odafigyelt rám,biztonságba éreztem magam mellette,és én azóta is hálás vagyok neki,és állítom,hogy neki köszönhetem,hogy egészségesen születtek koraszülött ikreim.
2012. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A stílusát illetően sok kritikát olvastam vele kapcsolatban, de nálam a szaktudása, figyelme az elsődleges szempont.
2012. febr. 6. 07:56
 5/6 anonim ***** válasza:
15 11-es vagyok.A stílusa tényleg olyan "katonás":),szereti ha rendben mennek a dolgok,azt is észrevettem,hogy a többi orvos összenevet a háta mögött,mikor igazgat,de nagy tekintélye van az biztos.Megírnád,hogy hol olvastál róla?Én is kiváncsi lennék rá,hogy miket írtak róla.Eldöntötted már,hogy kihez mész?Szerintem ha őt választod nem fogsz csalódni.Hány hetes vagy?
2012. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fórumokon olvastam róla - bár túlságosan sok mindent nem találtam. Nem várok babát, sajnos nemrég veszítettük el. :( Ezért gondolkodtam el a váltáson, örülnék ha valaki végre komolyan venne, elküldene a szükséges vizsgálatokra, gondosan végigkövetné a terhességem, hátha meg lehetne előzni a bajt.
2012. febr. 6. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!