Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Váltott-e valaki orvost úgy,...

Váltott-e valaki orvost úgy, hogy a korábbi és akihez később ment is ugyanabban a kórházban dolgozott?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a tapasztalatokra.
2012. febr. 4. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jártam így. Illetve én anyukám dokijához kezdtem anno járni, de mikor terhes lettem, akkor mondta a doki h ő már öreg és ezért nem vállal már terhesgondozást. És akkor ajánlott maga helyett valakit, akivel azóta is meg vagyok elégedve, most második babámat várom. Szerintem egyébként, ha nem vagy megelégedve és váltasz szíved joga, de így ha egy kórházba dolgoznak kicsit kellemetlen a szitu, az új doki nem biztos, hogy kedves lesz veled, ha épp jóba van az előzővel. Egyébként miért szeretnél váltani?üdv
2012. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát,nálam ez lesz a szitu.Ráadásul a (volt)dokinőm Anyukám jó ismerőse,ráadásul én is tegeződő viszonyba vagyok vele(és kb. 9 éve járok hozzá).Mindenben nagyon jó, a bizalom is megvan,csak az az "apró" gond van,hogy majdnem a szülésem végére ért csak be,pedig a szülésznőm időben hívta.Igaz,gyorsan szültem(3 óra volt vajúdással),de akkor is bőven lett volna ideje.Mindez 70 ezer ft volt(ennyiért vállalta).Igazán a férjem az,aki abszolút megorrolt rá(és valahol igaza is van).Találtam egy másik dokinőt,14.-én megyek majd hozzá(mindenol mindenki csak pozitívan nyilatkozik Róla),7 hetes leszek,az első vizsgálat lesz.Hát,majd kiderül.Ami hab a tortán:a szülésznőm-akit most is választok,mert Ő tökéletes-mindkét dokival dolgozik.Bennem nincs para,ez van.A doki szolgáltat,én meg vagy igénybe veszem,vagy nem.Ha megfelel az igényeimnek,elvárásaimnak,pénztárcámnak őt választom,ha nem,keresek másikat.Fogyasztó társadalomban élünk sajnos minden erről szól.

Ja,hétfőn elég érdekes volt a szitu:Anyukámnak egy kisebb nőgyógyászati műtéte volt(hétfőn)én vittem be a kórházba.A "jelenlegi" és a "leendő" dokinőm valamit beszélgettek úgy,hogy Anya volt pont bent.Na,ez a nem semmi.Igaz,még Anyunak(és az eddigi dokimnak) se mondtuk meg,hogy jön a baba(majd ha már tuti lesz),így Ő nem is érezte,hogy kényes a szitu.Bár Őt nem is érinti se most,se később.

2012. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 timike26 ***** válasza:
igen.egy terhessèg alkalmàval 3 szor.egyszeruen nem voltam megelègedve,akkor meg minek szèpitsem a dolgokat.3.ra megtalàltam akit esetleg elbirnèk viselni a szulèsnèl.nem igazàn èrdekelt hogy utàna hogy nèznek ràm,asszem nem az a lènyeg.gondolom azt is hogy azèrt a 3 orvos biztos hogy beszèlt rolam egymàssal,mivel a harmadik tudta hogy mit kell vàlaszoljon,ami az elso kettonèl nem jott ossze.ràadàsul a szulès utàni vizsgàlatot a2 szàmu orvos csinàlta meg mert o volt bent akkor.semmi kulonos viselkedèst nem tapasztaltam,talàn kicsit normàlisabb volt mint elotte.
2012. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is így váltottam, de azért, mert az elsőnél nem kis probléma akadt a terhességben, amiben igaz, nem volt hibás, de jobban figyelhetett volna. Amikor a 2. terhességnél összefutottam vele a kórházban, kedvesen kérdezte, hogy hogy vagyok. A második dokim pedig még konzultált is vele, hogy mi lehetett a probléma, úgyhogy egyikük sem problémázott, szerintem nem csinálnak ilyenből ügyet (normális esetben)
2012. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Két problémás terhességen vagyok túl, s úgy érzem, szerencsésebb lenne a harmadikat gondosabban végigkísérni.
2012. febr. 6. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!