Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan lapátoltok-toltok...

Várandósan lapátoltok-toltok a járdán havat?

Figyelt kérdés
Én 13 hetes vagyok és kicsit kimentünk az udvarra a gyerekekkel. 3 és 5 évesek,25 percet voltunk kint.(jelzem semmi bajuk se lett,iszonyúan élvezték a 20 centis havat és csak -8 fok van) Kicsit eltoltam a havat a járdáról,nem lapátoltam,csak toltam. A férjem lapátolt reggel,de elment a dolgára és estig nincs itthon.Ti szoktatok havat tolni,ha nincs otthon az ember?

2012. febr. 4. 11:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%
Én nem, a párom megcsinálja, jövő héten pár napot nem lesz itthon, de megbeszéltük a szomszéddal, hogy aznap előttünk is lapátolja már el. Nem kockáztatok.
2012. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem kellene ennyire problémázni, a terhesség nem betegség. Ha ilyen miatt megszakad a terhesség, akkor ott már elötte is volt baj a babával és mindenképpen az lett volna a vége.

Amikor terhes voltam, akkor mindig én csináltam ezt is, mert a férjem nem volt otthon, eljárt dolgozni, a havat meg el kellett takaritani. Semmi bajom sem lett töle.

2012. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
ez most komoly? atya ég!
2012. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Persze. A terhesség nem betegség, ennyitől semmi baj nem lehet. Ha mégis, akkor egyébként is baj lett volna.
2012. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Babi0906 ***** válasza:
77%
Én biztos nem lapátolnék, nem azért mert beteg vagyok a terhességtől, de elég a napi 8 óra meló + házimunkák tömkelege, már így is nehezen bírom, pedig sikálom a lakást rendesen, de nem fogok még havat is lapátolni. Pláne ott még van 2 gyerek is a kérdezőnek. Na meg a hidegről nem is beszéltem.
2012. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Persze, a terhesség nem betegség, na de azért nem hiába mondják az okosok, hogy VIGYÁZZUNK MAGUNKRA!! Nem ilyenkor kell megváltani a világot, vagy szuperfeleséganyunak lenni... Én sem tologatnám a havat. Ha jól érzed magad, akkor biztosan nem történt baj, de szerintem ezentúl ezt a melót hagyd a férfiakra ;)
2012. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Annak idején nagyanyáink kapáltak, havat lapátoltak, szültek és folytatták...
2012. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Babi0906 ***** válasza:
42%
Na én is ezt mondom, Vigyázni kell!! Egy kis mamának nem csak magára kell gondolnia. Ha ennyire nem kéne vigyázni, mert "ha baj van akkor úgy is lett volna máskor is" akkor minden nő élhetné a megszokott életét. Cigizhetne, lefuthatná a maratont stb. Ez magán vélemény, én így gondolom.
2012. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

Utolsónak igazat adok.

Persze, hogy nem kell terhesen megváltani a világot, de sokak rá vannak kényszerülve a fizikai munkára.

És hát ezért lepontozni valakit ... Na mindegy.

2012. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Én is igazat adok az utolsóknak. Ez egy "más" állapot. Vigyázni kell magadra, és ettől még nem fogod a "terhességet betegségként felfogni". Egyszerűen nem most kell kipróbálni, hogy meddig mehet el az ember, hagyd a lapátolást a férfiakra. Egy kis plusz munkát ők is bevállalhatnak a gyerekükért, az oroszlánrészét a nehézségeknek úgyis mi végezzük...
2012. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!