Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég alacsony vagyok 145 cm,...

Elég alacsony vagyok 145 cm, ez a terhességnél okoz problémát? Ha nöl a hasam akkor el fog férni a baba a magasságom miatt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy el fog férni.Hidd el,ha nincs neki helye majd csinál magának!Maximum kicsit többet fogod érezni a bordataposást,mint a sokéves átlag.A természet okosan talált ki minket,nőket.Amúgy nagyanyám se sokkal magasább nálad és 4 gyermeket,a másik meg 3at szült.A kínaiaknál az átlag női magasság 150 centi,mégsem haltak ki.
2008. ápr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól még neked is van méhed, tehát el fog férni. Nagy valószíánüséggel nem fogsz 56 cm-es babát szülni:-)

De emiatt nem aggódj, tuti minden rendben lesz. Én 158 centi vagyok keresztlányom anyja vagy egy fejjel kisebb nálam, és 16 évesen gond nélkül kihordott egy gyönyörű, egészséges babát.-)

2008. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elöttem szólónak üzenem,hogy a barátnőm is kib. 150cm és egy 4kg,58cm-es babát szült!!!Hogy mekkora egy baba,nem a magasságtól függ,hanem a genetikától!!!


18hetes kimama

2008. ápr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!