Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes terhesen ajakherpesz...

4-5 hetes terhesen ajakherpesz. Veszélyes? Most Zovirax-szal kenem.

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi lenne benne veszélyes.
2012. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyes csak kellemetlen :)
2012. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, terhesen nem lehet a Zoviraxot használni. Olvasd el a tájékoztatót. Én a Compeed tapaszt használtam, a patikus ajánlotta, hogy azt lehet használni.
2012. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg azt mondta,az a h.lye patikus,hogy terhesen semmit nem lehet rá használni!


Így én aloe first-tel fújtam,de hamarabb is elmúlt a firsttől!

Nekem mindkét terhességem alatt volt 4-6 hetesen és mégegyszer 26-28hetesen!

2012. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 10-11 hetesen, fogkrémmel kentem, az hamar leszárította, de lehet kapni gyógyszertárban ott kevert krémet, az is leviszi és ha jól tudom lehet használni terhesen is.
2012. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen volt és használhattam rá zoviraxot,semmi baj nem lesz csak ne nyalogasd le.:)
2012. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tájékoztató már nincs meg, de áttértem a Hevizos-ra, ott írják, hogy lehet terhesen és szoptatás alatt is alkalmazni.
2012. febr. 7. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azért nem veszélyes, mert épp a korai terhesség okozta immunrendszer gyengülés hozza ki. Tényleg inkább az fontos, hogy mit használsz rá.
2012. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!