Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vicces történetek terhességgel...

Vicces történetek terhességgel kapcsolatban!? Bármi jöhet!

Figyelt kérdés

:-)

Pl.: Pozitív teszttel, rosszulléttel, kívánóssággal, érzelmi labilitással, nagy pocakkal, szüléssel kapcsolatban... vagy bármi más, ami eszetekbe jut!!:)


2012. febr. 7. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mentem kocsival és pár srác egy másik autóból mutogattak, fütyültek, követtek. Megálltam tankolni, kiszálltam és meglátták a hasam, na volt nevetés.
2012. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

keresztanyukám éjjel somlói galuskát kívánt a terhesség alatt. Kersztapukám elment egy éjjeli tescoba, és vett egyet. mire hazaért vele, az anyuka már nem kívánta! :)

mielőtt nem tudták, hogy terhes keresztanyukám egyik családi összejövetelen keresztanyukám a húsleveshez kért ketchup-ot, elkezdte beleönteni, megkavarta, és megette!! :S

Akkor már poénkodtunk, hogy tuti terhes. Azt pár napra rá kapjuk a telefont, hogy pozitív lett a teszt! :)

2012. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
2 település között a volt párom s bátyám megállt kezet mosni egy közkútnál,nyár volt,ahol nem messze k.rvák voltak.Ugye a fiúk kiszálltak,lányok sétáltad oda hozzájuk,én meg 8hónapos nagy hassal kiszálltam az autóból,na a csajok el is mentek onnan azonnal :) Fiúk,meg minek szálltam ki az autóból :) Poénkodtak
2012. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a kedvenc sztorim a vajúdás alatt volt. Labdán vajúdtam, mikor jött a doki, hogy megvizsgálna. AZt mondta, ne feküdjek fel, majd mögém guggol, és onnan megnézi a méhszájat.

Aztán éreztem, hogy hol tapogat, és gyorsan mondtam, hogy ott nemigen talál méhszájat, legfeljebb gyomorszájat, ha nagyon hosszú a keze:D

Akkora röhögés volt, hogy nem is tudott megvizsgálni csak vagy 10 perc múlva - az ágyon:D

2012. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
anya amikor terhes volt velem, akkor apámnak voltak rosszullétei(hányás), amikor meg szült velem, az előtt kb 3 órával még a fodrász szárította be a haját.
2012. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Amikor egyik ritkán látott kis unokaöcsém meglátott pocakkal,kérdezte,babád lesz?Mondtam,igen! Erre ő,és Misi(férjem)tudja??
2012. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Túlhordásban voltam bent a kórházban, éhes voltam, pizzát rendeltem. :) Mondjuk nagyon nem akadtak fent ezen. :)
2012. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát anyukám mesélte,mikor várandós volt velem, állandóan a csokit ette volna, és mivel igen sűrűn jártak ez miatt apával boltba :) így megunták és vettek egy adott fajtából egy egész dobozzal, majd otthon persze már csak fel kellett érte nyúlni a polcra, de az meg túlságosan elérhető volt anyának, és a végére apa megunta és eldugta,mert már félt tőle,hogy anyának vagy akár nekem valami baja lesz a sok csokitól,amit naponta megeszik. Persze anyának nem csalt a szimata,és addig kereste,míg megtalálta, így aztán "titokban" tudta enni apa előtt. De akkor is rendre lebukott. Hát a távoli "következménye", hogy én meg nagyon csoki mániás vagyok,mindennap eszem egyet. :) Persze ezt az egészet nem is olyan rég mesélték el mikor anya mondta nekem, hogy hova tudok mindennap enni ennyi csokit?? :)
2012. febr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Bent voltam a munkahelyemen, de már csak látogatóban, 34 hetes voltam. Egyik kolleganőm megkérdezte, hogy be tudom-e még húzni a hasamat úgy hogy teljesen eltűnjön. Azt hittem lefordulok a székről nevettemben :)
2012. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira vicces,de sose felejtem. Bent feküdtem a szülészeten,majd 2 hétig,a lányom nem akart megszületni.Nyár volt és gyakorlaton voltak a diákok ott. Szivhang nézésre hivtak, és rám tették a műszert a hasamra.Be kapcsolták,de szivhang sehol.Ráadásul a gyerek se mozgott. Gondolhatod hogy bepánikoltam...Mint kiderült,az egyik vezeték dugóját rossz lukba dugták!! Alig birtak megvigasztalni, ùgy sirtam....
2012. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!